فوتبال ایران / شناسه خبر: 72073 / تاریخ انتشار : 1395/9/28 05:54
|
همه چیز بستگی به برهانی دارد

جلالی: نمی‌خواهم فشار در پیکان بالا برود

مجید جلالی همیشه در تیم‌هایش ترمزهایی را کار می‌گذارد که از ترمزهای اتومبیل پیکان کارایی بیشتری دارند. پیکان که هرگز اهل بلندپروازی نبوده، حالا جلالی هم نمی‌خواهد تیمش به فکر بالانشینی در جدول باشد.

ایران ورزشی آنلاین / مجید جلالی اهلش نیست، اهل وعده دادن و ایحاد انگیزه. او راه خودش را می‌رود، کم کردن فشار کار و آرام کردن تیم. حرف جلالی، سرمربی پیکان این است:

«ما نمی خواهیم فشار را روی تیم مان زیاد کنیم. ما به جز چند بازیکن با تجربه اغلب بازیکنان مان جوان هستند و نمی خواهیم آنها زیر فشار بروند. ما دوست داریم بازیکنان مان اشتیاق برای پیشرفت داشته باشند تا برای نتیجه گرفتن در فشار باشند.»

او در مورد شکست سنگین تیمش در بازی هفته گذشته برابر ذوب آهن و غافلگیری این تیم به دلیل سیستم جدیدی که مجتبی حسینی آن را پیاده کرده بود هم گفت: «این موضوع هم می تواند باشد ولی بیشتر شرایط آب و هوایی ما را غافلگیر کرد. البته ما گل اول را روی تاکتیکی خوردیم که روی آن کار کرده بودیم و در ادامه بازی شرایط طوری رقم خورد که نتوانستیم خوب بازی کنیم.»

جلالی در مورد شرایط برهانی و این که آیا او اعتقادی به ادامه حضور مهاجم خود دارد یا نه هم گفت: «اگر اعتقاد نداشتم که برهانی را به پیکان نمی آوردم. برهانی چیزی حدود 10 کیلو وزن کم کرده است و در صد چربی او هم از 17 به 8.5 رسیده است. با این حال او فعلا باید عضله سازی کند تا بتواند از نظر شرایط بدنی به روزهای خوبش برسد. ما تمریناتی را برای او در نظر گرفته ایم ولی رسیدنش به اوج کمی زمان بر است.»

سرمربی پیکان در پاسخ به این سوال که آیا برهانی می تواند در نیم فصل دوم به پیکان کمک کند یا نه هم گفت: «همه چیز بستگی به خودش دارد و باید دید آیا می تواند این تمرینات سخت را  تحمل کند یا نه. او باید برای استارت های انفجاری به شرایط ایده آل بدنی برسد ولی این مساله کمی زمان بر است.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر