فوتبال ایران / شناسه خبر: 72066 / تاریخ انتشار : 1395/9/28 02:25
|

باشگاه روستوف: پیشنهادی برای سردار به ما نرسیده

پیشنهادات سردار پرشمارند، اما فقط در رسانه‌ها مطرح می‌شوند. سردار هم اهل بازارگرمی نیست و چند بار در مصاحبه‌هایش گفته پیشنهاد رسمی ندارد.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از این که رسانه های روسی از تصمیم قطعی چند باشگاه اروپایی از جمله بنفیکا، بروسیا دورتموند، لیورپول و مارسی برای آغاز مذاکره برای خرید سردار آزمون با باشگاه روستوف خبر دادند معاون ورزشی این باشگاه روس مدعی شد هیچ برنامه ای برای واگذاری ستاره های روستوف در دستور کار باشگاه قرار ندارد.

یوری دورفی اف در همین ارتباط به چمپیونات روسیه گفت: «ما هنوز هیچ پیشنهاد رسمی از سایر باشگاه ها برای فروش ستاره های مان دریافت نکردیم از جمله برای سردار آزمون و تنها در رسانه ها با خبرهای ابراز علاقه باشگاه هایی مثل دورتموند و بنفیکا برای خرید این بازیکن روبرو شدیم.»

معاون ورزشی روستوف در ادامه گفت: «مسلما اگر پیشنهادی به باشگاه برسد قطعا در نشستی آن را بررسی خواهیم کرد تا بهترین تصمیم اتخاذ شود.»

سایت چمپیونات روسیه طی روزهای گذشته از قطعی بودن واگذاری جانان یوجای اف دروازه بان روستوف به باشگاه زنیت و همچنین فروش سردار آزمون به یکی از مشتریان بزرگ اروپایی اش از جمله بنفیکا پرتغال و دورتموند آلمان خبر داده بود که با این واکنش سران باشگاه روستوف روبرو شد.

captcha
تازه ها
بیشتر