فوتبال ایران / شناسه خبر: 71975 / تاریخ انتشار : 1395/9/25 03:06
|

احتمال انتقال انصاری‌فرد به پائوک

اگر باشگاه پانیونیوس منافع خود را در انتقال کریم به پائوک دریابد، در انتقال زمستانی مهاجمش تردید نخواهد کرد. راه دیگر این است که انصاری‌فرد تن به تمدید قرارداد بدهد.

ایران ورزشی آنلاین / کریم انصاری‌فرد، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تا ژوئن یعنی تابستان سال آینده با تیم پانیونیوس قرارداد دارد و این باشگاه می کوشد با انتقال این بازیکن در تعطیلات زمستانی به سود قابل توجهی دست یابد. البته باشگاه حق تمدید قرارداد با این بازیکن ایرانی را هم برای خود محفوظ می داند و شاید اگر موفق به تمدید قرارداد با این بازیکن شود به منظور ادامه نتیجه گیری و صعود به لیگ قهرمانان قید فروش او را بزند. به خصوص که کریم در یکی دو فصل اخیر در نوک خط حمله پانیونیوس عملکرد خوبی داشته و هواداران این تیم هم در فضای مجازی به خاطر این عملکرد از مدیر عامل باشگاه خواسته اند به جای فروش کریم فکر حفظ این بازیکن ایرانی را بکند. 

اما نیکولاس زامانیس، مدیر فنی باشگاه پانیونیوس از خبرهای منتشره در مورد کریم، مذاکره باشگاه با تیم پائوک را تایید کرد و در این باره گفت: «باشگاه های دیگر هم خواهان کریم هستند اما ما در حال حاضر با باشگاه پائوک در حال مذاکره هستیم. در صورتی که این مذاکره به نتیجه دست یابد حتما خبر آن را رسانه ای خواهیم کرد. ضمن اینکه تمدید قرارداد این بازیکن را هم در دستور کار داریم و حقوقی را برای خود در نظر گرفته ایم. اینها منوط به صحبتی است که در آینده با کریم و مدیر برنامه او خواهیم داشت.»

captcha
تازه ها
بیشتر