فوتبال ایران / شناسه خبر: 71963 / تاریخ انتشار : 1395/9/24 09:12
|

انتقال دژاگه با توصیه کی‌روش

اشکان خیال بازی در لیگ ایران را ندارد و چندان با روحیاتش سازگار نیست که بتواند بی‌نظمی‌های مالی و سخت‌افزاری و مسائل عجیب و غریب بازی در لیگ ایران را تاب بیاورد.

ایران ورزشی آنلاین / اشکان دژاگه روزگار خوبی را سپری نمی‌کند. او مدتهاست در العربی به بازی گرفته نمی‌شود و اگرچه به تمرینات العربی برگشته اما می‌داند که در ترکیب جایگاهی پیدا نخواهد کرد. اوضاع دژاگه پیچیده شده و بازی نکردن‌های او می‌تواند روی کیفیت فوتبالش تاثیر منفی داشته باشد. این مسئله را بهتر از همه چه کسی می‌داند؟ روشن است: کارلوس کی‌روش.
کی‌روش دغدغه درستی دارد. اشکان از مهم‌ترین بازیکنان تیم ایران است و دور بودن از مسابقه عاقبت خوبی برای اشکان و تیم ایران نخواهد داشت. اشکان از بازیکنان باتجربه ایران است و اگر این روند دور بودنش از مسابقات باشگاهی ادامه پیدا کند، چه بسا آسیب‌های فنی برای تیم ملی داشته باشد.
با همین دغدغه‌ها، اشکان تصمیم گرفته که در نیم فصل از العربی جدا شود و باید دید که با توجه به رقم سنگین قرارداد اشکان، چه راهکاری برای جدایی‌اش پیدا خواهد شد. ادامه دادن اشکان به همین روند نامطلوب در العربی شاید برای او منافع مالی داشته باشد اما هیچ منفعت فنی نصیب او نخواهد کرد، نه نصیب او و نه نصیب تیم ملی ایران. حرف اشکان با باشگاه العربی با توصیه‌هایی که کی‌روش به او کرده، به این جمله رسیده: «بگذارید بروم»

اشکان خیال بازی در لیگ ایران را ندارد و چندان با روحیاتش سازگار نیست که بتواند بی‌نظمی‌های مالی و سخت‌افزاری و مسائل عجیب و غریب بازی در لیگ ایران را تاب بیاورد. باید دید او چه تصمیمی خواهد گرفت و پس از العربی کدام مقصد را انتخاب خواهد کرد؟

captcha
تازه ها
بیشتر