فوتبال ایران / شناسه خبر: 71832 / تاریخ انتشار : 1395/9/18 13:37
|

لیورپول-آزمون، انگار جدی است!

هربار خبری از حضور آزمون در لیورپول می‌رسد و معلوم نیست این اخبار چقدر جدی باشند. دفعه پیش که این خبرها پیچیده بود، آزمون به ایران ورزشی گفت خبرها درباره انتقالش به لیورپول را فقط در رسانه‌ها ی‌خواند.

ایران ورزشی آنلاین / فکر می‌کنید سردار سر از کجا درآورد؟ برای پیدا کردن پاسخ این سوال، این گزارش را انگار باید جدی گرفت. نمایش خوب سردار آزمون با پیراهن روستوف در بازی‌های اروپایی و کم‌و‌بیش در لیگ روسیه باعث شد تا از ماه‌ها قبل نام این مهاجم 22 ساله ایرانی در صدر شایعات و خبرهای نقل و انتقالات قرار بگیرد و رسانه‌هایی همچون گاردین، میرور، بیلد، کیکر و مارکا نیز این اخبار را منتشر کنند.

در شرایطی که این رسانه‌ها از تمایل جدی باشگاه لیورپول به عنوان اصلی‌ترین مشتری آزمون خبر دادند سایت Anfield HQ که یکی از سایت های محلی و پرمخاطب بندر لیورپول است، در خبری جالب از نهایی شدن فهرست سه نفره خریدهای زمستانی باشگاه قرمزپوش این شهر خبر داد که نام سردار آزمون در صدر این فهرست بود. همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که سرمربی لیورپول گفته بود شاید در پست سنتر فوروارد بازیکنی را استخدام نکند.

 


بنا به نوشته سایت Anfield HQ علاوه بر سردار آزمون مهاجم 22 ساله ایرانی که با روستوف درخشش خوبی داشته، برانت آلمانی از باشگاه لورزکوزن، همچنین کوینس پرومس، وینگر هلندی باشگاه اسپارتاک مسکو دیگر گزینه‌های یورگن کلوپ برای تقویت خط حمله لک‌لک‌ها هستند که به احتمال زیاد به زودی راهی انگلیس خواهند شد تا پس از مراحل نهایی انتقال، قرارداد خود را با این باشگاه محبوب در ژانویه امضا کنند.

البته بد نیست بدانید سایت Anfield HQ از جمله منابع خبری منتسب به باشگاه لیورپول است که همواره خبرهای مورد تایید را پوشش داده و بی جهت به آن دامن نمی‌زند. شاید پیوستن سردار به لیورپول جدی تر از هر زمان دیگری در حال پیگیری است، به خصوص که با درخشش این بازیکن روستوف موفق شد به حضورش در اروپا با صعود به یورولیگ ادامه دهد.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/71832
captcha
تازه ها
بیشتر