فوتبال ایران / شناسه خبر: 71830 / تاریخ انتشار : 1395/9/17 14:22
|
سخت است اما قهرمانی آسیا را می‌خواهیم

برانکو: از طارمی انتظار آقای گلی دارم

ایوانکوویچ: هدف مشترک همه ما قهرمانی آسیا است و این هدف را پنهان نمی‌کنیم. بازی به بازی پیش می‌رویم و از مسوولیتی که روی دوش‌مان است، شانه خالی نمی‌کنیم.

ایران ورزشی آنلاین / با برانکو ایوانکوویچ همراه باشیم. او تک‌تک درباره مسائل تیمش حرف می‌زند و نشان می‌دهد که با چهار چشم مواظب پرسپولیس است.

هواداران

مهم‌ترین مساله برای ما هواداران هستند. خوشحالیم از اینکه می‌توانیم هواداران را با بردهایمان و انجام بازی‌های زیبا شاد کنیم. آنها انتظارات زیادی از ما دارند و می‌خواهند همیشه برنده باشیم اما ما تلاش می‌کنیم نتیجه‌ای بهتر از بردن بگیریم. این وظیفه من و بازیکنان است که بهترین عملکرد را در بازی‌ها داشته باشیم و ما هم هر روز تلاش می‌کنیم تا به عملکرد خوب‌مان ادامه بدهیم اما فراموش نکنید کاری که ما انجام می‌دهیم، بازی فوتبال است و گاهی افول هم در کسب نتایج رخ می‌دهد. هر چند با این بازیکنان خوبی که داریم، انتظارمان پیروزی در همه بازی‌هاست.


بازی با پدیده

حریف‌مان تیم قدرتمندی است که پیش از این هم بارها از پرسپولیس امتیاز گرفته و کار ما را سخت کرده است. قطعا بازی برای ما سخت خواهد بود اما با توجه به پتانسیل بالای بازیکنانی که در اختیار داریم، در این بازی هم فقط دنبال پیروزی هستیم.


جدایی ستاره‌ها

پیشنهادهای خارجی خطری بالقوه برای پرسپولیس است چون ذهن بازیکنان را مغشوش می‌کند. البته این فقط به تیم ما مربوط نمی‌شود. یادم می‌آید لوکا مودریچ وقتی می‌خواست به رئال مادرید برود، باشگاه تاتنهام ابتدا به او اجازه نداد اما پس از حدود 3 ماه، مودریچ به رئال رفت. در آن 3 ماه مودریچ ذهنش درگیر شده بود و تمرکز لازم را نداشت زیرا دایم با خود فکر می‌کرد که آیا به رئال مادرید خواهد رفت یا نه.


مخالفت با جدایی انصاری

می‌فهمم که این یک شانس بزرگ برای انصاری است و شاید دیگر هرگز تکرار نشود چون رقم پیشنهادی چینی‌ها 3 برابر قراردادش با پرسپولیس است اما من به خاطر هواداران و تیم، مقابل این پیشنهاد ایستادم چون پرسپولیس به این بازیکن نیاز دارد.


نارضایتی نیمکت‌نشینان

در یک تیم فوتبال فقط 11 بازیکن وارد زمین می‌شوند بنابراین شما فقط 11 بازیکن کاملا راضی در اختیار دارید، ۴-۳ بازیکن نیمه راضی هستند و بقیه قاعدتا ناراضی خواهند بود. بازیکنان باید بدانند اینجا پرسپولیس است و باید بهترین شرایط را داشته باشند تا بازی کنند. من همیشه بر این باور بوده‌ام که بازیکن باید برای حفظ پست خودش بجنگد و هر روز در تمرین‌ها بهتر از روز قبل باشد. وقتی همه بازیکنان در سطح عالی باشند بازی به بازی پیش می‌رویم و همه بازی خواهند کرد.


بازی کردن رامین

رامین بازیکن پرسپولیس است و بستگی به زمان‌ها و موقعیت‌های مختلف دارد که چه کسی بازی کند اما من می‌خواهم بپرسم چه کسی را از ترکیب تیمم بیرون بگذارم و رامین را بازی بدهم؟


گل ‌نزدن طارمی

طارمی فرصت‌های گلزنی زیادی از دست داده اما او در اردوی پیش از فصل حاضر نبود و یک هفته پیش از شروع لیگ به ما پیوست. بعد هم سه ماه در تیم‌ملی بود. مشکلات او یک شبه حل نمی‌شود و باید تمرین کند تا به اوج برگردد. مهدی نباید به فصل قبل خود نگاه کند و ما هم باید کمی به او اعتبار بدهیم. انتظار من این است که طارمی امسال هم آقای گل شود.


تقویت تیم

بازی کردن در لیگ قهرمانان یک انگیزه و افتخار است اما ما اهداف بزرگتری داریم. در حال حاضر بازیکنان باکیفیتی داریم و آماده بازی در آسیا هستیم اما در نیم‌فصل تیم را در تمام پست‌ها تقویت می‌کنیم تا با قدرت بیشتری در لیگ قهرمانان شرکت کنیم.


قهرمانی در آسیا

هدف مشترک همه ما قهرمانی آسیا است و این هدف را پنهان نمی‌کنیم. بازی به بازی پیش می‌رویم و از مسوولیتی که روی دوش‌مان است، شانه خالی نمی‌کنیم. هدف ما برای امسال صعود به جمع هشت تیم برتر قاره و در سال آینده قهرمانی در آسیا است. طبیعتا کار آسانی هم نخواهیم داشت زیرا همه تیم‌ها با انگیزه، پتانسیل و برنامه‌های آماده‌سازی مختلفی در لیگ قهرمانان حاضر می‌شوند.

captcha
تازه ها
بیشتر