فوتبال ایران / شناسه خبر: 71769 / تاریخ انتشار : 1395/9/12 09:17
|
پرسپولیس یک - ماشین سازی صفر

جمع بی‌دقت‌ها: پرسپولیس، طارمی، قاسمی و آقای داور

جمع بی‌دقت‌ها جمع بود. پرسپولیس را تیم بی‌دقتی دیدیم و نماد بی‌دقتی‌اش مهدی طارمی است. به جمع بی‌دقت‌ها قاسمی‌نژاد را که هدر دهنده پنالتی ماشین بود، اضافه کنیم و بعد برسیم خدمت آقای داور.

ایران ورزشی آنلاین / پرسپولیس در روزی که نمایشی در اندازه خودش نداشت، فقط از پیروزی باید خشنود باشد. تک گل قرمزپوشان در این بازی توسط وحید امیری(22) به ثمر رسید. ماشین سازی در نیمه دوم با اخراج کاخا 10 نفره دیدار را به پایان رساند ضمن اینکه یک پنالتی را توسط قاسمی نژاد هدر داد.


ورزشگاه آزادی تهران، ساعت ۱۷:۱۵، تماشاگر: حدود 30 هزار نفر
داور: محمدرضا فغانی، کمک‌ها: محمدرضا منصوری و حسن ظهیری، داور چهارم: پیام حیدری 

کارت زرد:

دقیقه 37: محسن مسلمان از پرسپولیس

دقیقه 40 و 58: کاخبر کاکاشویلى از ماشین سازی

دقیقه 65: مهدی طارمی از پرسپولیس

 

کارت قرمز:

دقیقه 58 کاخبر کاکاشویلى از ماشین سازی

 

پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، رامین رضائیان، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده(78 احمد نوراللهی)، محسن مسلمان، وحید امیری، ولادیمیر پریمیوف(71 علی علیپور) و مهدی طارمی(89 صادق محرمی).

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


ماشین سازی: مانویل مونیز، سعید مهدى پور، حبیب گردانى، ادسون هنریکه، بهمن کامل، سامان نریمان جهان، کاخبر کاکاشویلى، امین قاسمى نژاد ، بهرام احمدى(63 حامد پاکدل)، احمد کامدار، مهرداد بایرامى(65 سجاد رهبر).

سرمربی: رسول خطیبی 

 

گل:

پرسپولیس یک-ماشین سازی صفر (دقیقه 22، وحید امیری): ارسال دیدنی رامین رضاییان درون شش قدم با ضربه سر وحید امیری در زاویه مخالف گل پرسپولیس را رقم زد.

 

شرح بازی:
نمایش قرمزپوشان مقابل ماشین سازی با بازی تهاجمی شاگردان برانکو آغاز شد اما این تب تند اولیه به مرور فرونشست و پرسپولیس با وجود در اختیار داشتن فضا و توپ موفق به ارائه یک نمایش تماشاگرپسند نشد. آنها که با استقبال خوب هواداران برای یک برد پرگل به میدان آمده بودند، فرصت رسیدن به این هدف را داشتند اما بی دقتی مهاجمان، نمایش خوب حریف و تنظیم نبودن ضرب آهنگ بازی به مرور این تیم را تحلیل برد تا جایی که ماشین سازی در نیمه دوم می‌توانست به گل برسد و پرسپولیس را از صدرنشینی محروم کند. آنها روی یک پنالتی که البته با اشتباه داور به دست آمده بود بخت به تساوی کشاندن بازی را داشتند اما قاسمی نژاد این توپ را هدر داد. پرسپولیس در بازی امروز با یک طارمی بی‌دقت و هافبک‌های نه چندان مایل به بازی گروهی و سریع می‌توانست نتیجه خیلی بدتری بگیرد اما به هر حال وحید امیری به داد تیم برانکو رسید که با 3 امتیار در روز بد، با اختلاف 2 امتیاز نسبت به تراکتورسازی صدرنشین لیگ شود.

 

بهترین بازیکن:

وحید امیری گلزن پرسپولیس و مانوئل فرناندز دروازه بان ماشین سازی از بازیکنان موفق این مسابقه بودند. ضمن آنکه ماشین سازی بعد از 10 نفره شدن نمایش خوبی داشت که در این بین می شود به قاسمی نژاد و هنریکه اشاره کرد. رضائیان هم در نیمه اول نمایش فوق العاده ای داشت اما این روند را ادامه نداد.

 

اتفاق ویژه:

قضاوت عجیب محمدرضا فغانی می توانست به طور کلی نتیجه این بازی را تغییر دهد. او در نیمه اول یک پنالتی برای پرسپولیس نگرفت و در نیمه دوم یک پنالتی به ماشین سازی هدیه کرد، پنالتی ای که هم آفساید بود و هم بیرون از محوطه جریمه رخ داده بود. اگر این پنالتی گل می شد احتمالا فغانی مشکلاتی شبیه به برادرش در بازی سال گذشته مقابل ذوب آهن را تجربه می‌کرد.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/71769
captcha
تازه ها
بیشتر