فوتبال ایران / شناسه خبر: 71761 / تاریخ انتشار : 1395/9/11 16:06
|
استقلال از دل جنجال‌ها ۳ امتیاز گرفت

۲ اخراجی، چند مشت و لگد و کمی فوتبال

صحنه‌های زننده و زشتی را در بازی صبا-استقلال دیدیم، صحنه‌هایی که دور از شأن یک مربی است، البته اگر اسم‌شان را مربی بگذاریم.

ایران ورزشی آنلاین / صبای قم آمده بود جبران کند و مقابل استقلال با توپ پر بازی کند اما آنها یک گل در نیمه اول دریافت کردند و یک اخراجی دادند و در نیمه دوم با اینکه نمایش بهتری نسبت به نیمه اول داشتند اما باز هم یک اخراجی دادند و یک گل خوردند تا آبی‌های تهران با کسب پیروزی 2 بر صفر در قم موقتا به رده چهارم جدول صعود کنند، صعودی که برای استقلال امیدها را زنده کرد و هدیه‌ای است برای منصوریان، در روز تولدش.


هفته دوازدهم لیگ برتر، تاریخ: 95/09/11، ساعت 16:20
ورزشگاه: یادگار قم / تماشاگر: حدود 7 هزار نفر
داور: سیدمهدی سیدعلی، کمک‌ها: آرمان اسعدی، هادی طوسی و علی میرغفاری / ناظر: خداداد افشاریان

 

کارت زرد:

رضا عنایتی(8 و 40)، قاسم دهنوی(76)، مسعود حق جو(90) از صبا

یعقوب کریمی(90) از استقلال

 

کارت قرمز:

رضا عنایتی(40)، حمید دیوسالار(55) از صبا

 

صبای قم: حامد لک، مسعود حق‌جو، رضا عنایتی، حمیدرضا دیوسالار، قاسم دهنوی، پویا سیف‌پناهی، میلاد ابطحی(59-وحید علی آبادی)، مهران امیری، سید علی فاطمی(70-امید جهانبخشی)، کیوان امرایی(73- محمد بائوج‌رضایی) و احمد حسن‌زاده

سرمربی: صمد مرفاوی


استقلال تهران: مهدی رحمتی، رابسون، لئوناردو پادوانی، هرائر مگویان، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، جابر انصاری، محسن کریمی(60- خسرو حیدری)، علی قربانی(85- مجتبی حق‌دوست) و کاوه رضایی

سرمربی: علیرضا منصوریان

 

گل‌ها:

 صبا 0 - استقلال 1(دقیقه 18: کاوه رضایی): انصاری در شرایط مشکوک به خطای هند پشت محوطه جریمه صبا صاحب توپ شد که پاس در عمق او را رضایی با شوت سرضرب تبدیل به گل کرد.

 

صبا 0 - استقلال 2 (دقیقه 68: علی قربانی): انصاری با رها کردن توپ مدافع مستقیمش را فریب داد و پاس رضایی را در موقعیت تک به تک با لک گرفت ولی توپ را در مقابل دروازه خالی صبا به قربانی رساند تا او دومین گل آبی‌ها را بزند.

 

بازیکن برتر: جابر انصاری

در روزی که خط جلوی استقلال نمایش بسیار خوبی داشتند و موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردند، جابر انصاری با ارسال 2 پاس گل به هم‌تیمی‌هایش ستاره این بازی لقب گرفت. انصاری در این بازی کاملا در حمله‌های استقلال نقش موثری ایفا کرد.

 


اتفاق ویژه: جنجال‌های عجیب و زننده

 این بازی پر از اتفاقات جنجالی و ویژه بود. صبا که یکی از بی‌انضباط‌‌ترین تیم‌های لیگ‌برتر است برای دومین بار در این فصل با اخراج 2 بازیکن روبه‌رو شد. ضمن اینکه درگیری محمد خرمگاه و ساکت الهامی صحنه‌های عجیبی در ورزشگاه رقم زد. ماجرا از این قرار بود که یعقوب کریمی با بازیکن صبای قم درگیری شدیدی پیدا کرد. مرفاوی بازیکن استقلال را آرام کرد اما در همین لحظه ساکت الهامی، مربی صبا با محمد خرمگاه درگیری فیزیکی پیدا کردند. به طوری که بازیکنان آمدند تا درگیری بین مربیان را خاتمه بدهند.

بعد از کتک‌کاری، صمد مرفاوی آمد و محمد خرمگاه را بوسید. بازی به خاطر این درگیری‌ها و حواشی متوقف شد. ساکت الهامی بعد از درگیری مشغول فریاد زدن و اشک ریختن در کنار نیمکت صبا بود و حاضر به ترک زمین نمی‌شد اما در پایان او به همراه خرمگاه از کنار زمین اخراج شدند.
 
---
 
captcha
تازه ها
بیشتر