لژیونرها / شناسه خبر: 71662 / تاریخ انتشار : 1395/8/28 06:58
|

بازجویی سرزده از بردی‌اف و آزمون

داستان چیست؟ مبادا نتیجه بازجویی‌ها و تحقیقات پلیسی به محرومیتی بلندمدت برای سردار منجر شود. امیدواریم اتفاق بدی برای سردار در لیگ روسیه رخ ندهد.

ایران ورزشی آنلاین /مأموران کمیته تحقیقات فدراسیون روسیه در جمهوری تاتارستان که وابسته به پلیس این کشور است، در پی شکایت دو روز قبل باشگاه روبین مبنی بر جعل اسناد در قرارداد کار و  انتقال سردار آزمون وارد هتل محل اقامت این تیم شدند.

اعضای تیم روستوف صبح امروز در هتل محل اقامت خود با حضور ناگهانی مأموران کمیته تحقیقات جمهوری تاتارستان به همراه تعدادی پلیس مواجه شدند.این مأموران با هدف بررسی پرونده شکایت باشگاه روبین کازان و گفت‌وگو با قربان بردی اف، مدیر فنی تیم روستوف و سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی این تیم به هتل محل اقامت روستوف رفتند.

میخائیل پروکوپتس، وکیل باشگاه روستوف و سردار آزمون در خصوص این اتفاق گفت: «مأموران کمیته تحقیقات در حال انجام صحبت‌هایی با کروپین (مدیر باشگاه روستوف)، قربان بردی اف، سردار آزمون با حضور مترجمش هستند. آنها نباید قبل از تحقیقات خود چیزی را کنترل کنند و این اقدام در روز و چند ساعت قبل از بازی با روبین کازان مغایر قانون است. تحقیقات و بررسی پرونده شکایت باشگاه روبین کازان باید در زمان و مکان مناسبی با توجیه قانونی انجام شود.ما این مساله را همانند فشار به تیم روستوف پیش از بازی با روبین قلمداد می‌کنیم  و عملی کاملاً اشتباه است. باشگاه روستوف وکلایی را استخدام کرده که همه مسائل را روشن خواهند کرد. هیچ‌کس از ارگان‌های قانونی فرار نمی‌کند.»

این اتفاق سرو صدای زیادی در محافل خبری روسیه به پا کرد و نشان داد ماجرای پرونده شکایت کازانی ها از آزمون و روستوف که در مجامع بین المللی در حال پیگیری است تا هفته ها و ماه های آتی همچنان جنجال ساز خواهد شد. موضوعی که شایعه محرومیت دوساله ملی پوش ایرانی را نیز بر سر زبان ها انداخته بود.

 

کلیدواژه
سردار آزمون
captcha
تازه ها
بیشتر