فوتبال ایران / شناسه خبر: 71597 / تاریخ انتشار : 1395/8/22 15:30
|
هیچ‌جا درباره خداحافظی حرف نزدم

آندو: بین من و تیم ملی فاصله نیندازید

بار دیگر این جمله را تکرار می‌کنم و اگر لازم باشد ۱۰۰ بار دیگر هم می‌گویم که تا وقتی بتوانم به فوتبال ایران کمک کنم در خدمت تیم ملی خواهم بود.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از اینکه نام آندرانیک تیموریان در فهرست جدید تیم ملی برای بازی مقابل سوریه قرار نگرفت، شایعات بسیاری درباره آینده این بازیکن در تیم ملی به وجود آمد. حتی این بحث ایجاد شد که اگر او بار دیگر به تیم ملی دعوت نشود، از بازی‌های ملی خداحافظی می‌کند.

آندرانیک تیموریان در این باره می‌گوید: «این حرف‌ها گمانه زنی است و هیچ مبنای درستی ندارد. بعد از اینکه در لیست تیم ملی قرار نگرفتم با هیچ کسی درباره آینده‌ام حرف نزدم و جایی هم نگفتم که اگر به تیم ملی دعوت نشوم قرار است چه کاری انجام بدهم. واقعا نمی‌دانم دلیل این مطالبی که درباره من می‌نویسند چیست. عده‌ای بدون اینکه شرایط حساس تیم ملی در آستانه بازی با سوریه را در نظر بگیرند برداشت‌های ذهنی خودشان را منتشر می‌کنند که این باعث برهم خوردن آرامش تیم ملی می‌شود. لازم است بار دیگر تاکید کنم که تمام نقل قول‌ها وگمانه‌زنی‌ها کذب است.»
تیموریان صحبت‌هایش را اینگونه ادامه می‌دهد: «من بارها گفته‌ام که سرباز تیم ملی هستم و بار دیگر این جمله را تکرار می‌کنم و اگر لازم باشد ۱۰۰ بار دیگر هم می‌گویم که تا وقتی بتوانم به فوتبال ایران کمک کنم در خدمت تیم ملی خواهم بود. ظاهرا عده‌ای دوست دارند بین من و تیم ملی فاصله بیندازند. این رفتارها درست نیست و فضا را متشنج می‌کند.»
کاپیتان تیم ملی ایران درباره ارتباط خود با کی‌روش می‌گوید: «اگر از تیم ملی خط خوردم به صلاحدید آقای کی‌روش بوده است. شخصا برای ایشان احترام بسیاری قایلم و طی سال‌هایی که به عنوان سرباز در خدمت تیم ملی و او بودم نکات فنی بسیاری از کی‌روش یاد گرفته‌ام. مطمئنا اگر دوباره افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته باشم با جان و دل در خدمت تیم ملی خواهم بود. کارلوس کی‌روش برای من یک مربی قابل احترام است و اعتقاد دارم که او به فوتبال ایران خیلی خدمت کرده است.»
تیموریان با اشاره به اینکه تیم ملی با مربیگری کی‌روش بار دیگر طعم شیرین صعود به جام جهانی را خواهد چشید می‌گوید: «از مردم می‌خواهم که برای موفقیت ملی‌پوشان در آستانه بازی با سوریه دعا کنند. شک نکنید که تیم ملی بار دیگر با مربیگری کی‌روش و دیگر اعضای کادرفنی، همت و تلاش بازیکنان و زحماتی که مسوولان مرتبط با تیم ملی می‌کشند به جام جهانی می‌رود و ما دوباره جشن صعود خواهیم گرفت. همگی باید دعا کنیم تیم ملی، سوریه را ببرد تا راه برای رسیدن به جام جهانی هموار شود. از مردم می‌خواهم مثل همیشه حامی تیم ملی باشند. اگر امتیاز کامل بازی با سوریه را بگیریم ۱۳ امتیازی می‌شویم و آنگاه در بازی‌های دور برگشت با آرامش بیشتری به میدان می‌رویم. به امید پیروزی تیم ملی و به امید صعود دوباره به جام جهانی.»
تیموریان در پایان با اشاره به وضعیت ماشین‌سازی در قعر جدول می‌گوید: «بدشانسی‌ها به پایان می‌رسد و ماشین‌سازی به جایگاه خودش برمی‌گردد. به هواداران تبریزی قول می‌دهم که تیم متفاوتی را پس از تعطیلات خواهند دید.»

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر