ورزش جهان / شناسه خبر: 71595 / تاریخ انتشار : 1395/8/22 12:53
|

پاتک مارکا به مسی: بردها برای اوست، باخت‌ها برای دیگران!

توپ طلا از همین حالا صاحب دارد. راهنمایی می‌کنم، حروف اول اسم و فامیلش C و R است، با پیراهن سفید بازی می‌کند و بهترین است.

ایران ورزشی آنلاین / هفته گذشته دو روزنامه کاتالونیایی «اسپرت» و «موندو دپورتیوو» حمله همزمانی به رونالدو داشتند. آنها عکس ستاره پرتغالی را روی جلد بردند و مدعی شدند او شایسته توپ طلا نیست. حالا نوبت روزنامه مادریدی مارکاست که پاسخ این حملات را بدهد. چه زمانی بهتر از این؛ آرژانتین با سه گل به برزیل باخته و مسی نمایش ضعیفی داشته. یادداشت مارکا را می‌خوانید:

اجازه بدهید ماجرا را یک بار مرور کنیم: وقتی بارسا می‌برد هنر مسی است و وقتی می‌بازد به‌خاطر بازی ضعیف دیگران. وقتی آرژانتین می‌برد (این ماه‌ها کمتر اتفاق می‌افتد) به لطف حضور بهترین بازیکن جهان است و وقتی می‌بازد (مثل بامداد جمعه به برزیل) به خاطر کم کاری هیگواین، آگرو و دی‌ماریا.

یک سوال دیگر: لابی مسی که هفته پیش مهاجم آرژانتینی را شایسته توپ طلا می‌دانست (به‌خاطر یک نیمه بازی خوب مقابل سویا) حالا کجاست؟ آیا آنها به خاطر بازی بد او مقابل برزیل نظرشان را تغییر داده‌اند؟

یک سوال دیگر: آرژانتین در غیاب مسی هم همین وضع را نداشت؟ ولی مقابل برزیل لئو برگشته بود، اینطور نیست؟ در میان شیفتگان مسی تعدادی از همکاران من هم هستند که آرزوی‌شان را در قالب واقعیت ارائه می‌دهند. چطور ممکن است که آرژانتین در آستانه حذف از رسیدن به جام جهانی روسیه باشد؟ درست حدس زدید! لابد چون تعدادی از بازیکنان تیم نمایش ضعیفی داشتند!

لاوتزی، کورئا، گایتان، ماسچرانو، اوتامندی... این تیم باید به راحتی به جام جهانی برسد و اگر نرسد کسی جز لیدر آن، لیونل مسی مقصر نیست. می‌دانید چه چیزی معجزه است؟ بردن جام ملت‌های اروپا با بازیکنانی مثل ادواردو سوارس، ویرینیا و ادر. قهرمانی پرتغال در اروپا دست کمی از قدم زدن نیل آرمسترانگ روی ماه نداشت، پس توپ طلا از همین حالا صاحب دارد. راهنمایی می‌کنم، حروف اول اسم و فامیلش C و R است، با پیراهن سفید بازی می‌کند و بهترین است. اینطور نیست؟

 

captcha
تازه ها
بیشتر