فوتبال ایران / شناسه خبر: 71550 / تاریخ انتشار : 1395/8/18 07:24
|
در پاسخ به حرف‌های عجیب و غریب مسعود معینی

قلعه‌نویی: دو سال تیم استقلال در خانه من بود

جام‌های زیادی را با این تیم آوردم. افتخارم این است که هر وقت استقلال پول نداشت و خیلی ها به آن نزدیک نمی شدند با تمام وجود برای این تیم زحمت کشیدم.

ایران ورزشی آنلاین / امیر قلعه‌نویی حق دارد عصبانی باشد. او حرف‌هایی را درباره خودش می‌شنود که حیرت‌آور است. مسعود معینی در جریان مصاحبه‌ای درباره درگذشت منصور پورحیدری گفته بود که قلعه‌نویی و مجیدی پیشکسوت استقلال نیستند. حرف‌های معینی عجیب و غریب است و امیر قلعه‌نویی وقتی این حرف‌ها را با تماس‌های خبرنگاران شنید، نمی‌خواست پاسخی به این حرف‌ها بدهد. اما قلعه‌نویی چند ساعت بعد در مصاحبه‌ای دیگر پاسخ داد و بحث‌هایی را مطرح کرد.

قلعه نویی درباره صحبت های اخیر مسعود معینی گفت: «حق با آقای معینی است. ایشان درباره بنده واقعیت را  گفته است. وقتی استاد دانشگاه صحبتی می کند حتما بر اساس مطالعات بوده. به قول ایشان که آدم باسوادی است بنده پیشکسوت استقلال محسوب نمی شوم و از این موضوع هم ناراحت نیستم. بنده در استقلال چند مرحله از کار خودم را ویژه می دانم و به آن افتخار می کنم. مرحله اول زمانی بود که استقلال به دسته سوم سقوط  کرد. دو سال تیم در خانه من بود. یک مقطع دیگر زمانی بود که استقلال سیزدهم شد و دوره بعدی وقتی بود که این تیم در رتبه نهم قرار داشت. افتخارم این است که در آن شرایط به استقلال کمک کردم. بنده جام‌های زیادی را با این تیم آوردم. افتخارم این است که هر وقت  استقلال پول نداشت و خیلی ها به آن نزدیک نمی شدند با تمام وجود برای این تیم زحمت کشیدم.»

قلعه نویی در ادامه گفت: «بنده درباره آقای پورحیدری قبلا هم گفته ام و باز هم می گویم که ایشان زندگی اش را برای استقلال گذاشت. درباره پیشکسوتی چون اصغر حاجیلو هم نظرات خودم را دارم. فکر می کنم آقای حاجیلو تنها استقلالی است که با یک پیراهن شروع  کرد و با همان پیراهن فوتبالش را به پایان رساند حالا چرا باید ایشان از استقلال دور شود. من باشگاه سایپا را باشگاه بزرگی می دانم اما سوالم این است که چرا اصغر حاجیلو را از خانه اش بیرون کردند. آقای معینی بهتر است به همین یک سوال پاسخ بدهد ایشان در زمان حضورشان در هیات مدیره استقلال دیدند که با این پیشکسوت چه برخوردی شد اما کاری نکردند. آقای معینی شما که در هیات مدیره بودید وقتی دیدید یک آدم سالم را از خانه اش بیرون کرده اند چه کاری انجام دادید. این یکی از نکات تاریخ مدیریت بهرام افشارزاده بود. آقای معینی شما جز غذا خوردن در هیات مدیره و دور هم جمع شدن چه کاری انجام دادید؟ افتخار من این است که در هر مقطعی که در استقلال حضور داشتم 15، 16 نفر از کاپیتان های سابق و پیشکسوتان تیم را دور هم جمع کردم اما آقای معینی بگوید که ایشان برای پیشکسوتان چه کاری انجام داد؟»

سرمربی اسبق استقلال درباره دیده بوسی اش با علیرضا منصوریان در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم پورحیدری گفت: «همه ما وظیفه داریم به پیشکسوتان خود احترام بگذاریم. در مقطعی آقای شاهرخ بیانی همکار بنده بود و امکان نداشت یک بار از دری زودتر از ایشان عبور کنم. علیرضا منصوریان هم بالاخره هم شاگرد من بوده و هم همبازی‌ام. من خوشحالم که ایشان در زمان من خداحافظی کرد. سه بازیکن در زمان مربیگری من از فوتبال خداحافظی کردند که البته یک نفرشان تصمیم خودش بود که برود اما یکی از آنها یعنی محمود فکری با کاپیتانی تیم ملی در زمان بنده خداحافظی کرد و دیگری که علیرضا منصوریان بود با قهرمانی از فوتبال خداحافظی کرد.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر