فوتبال ایران / شناسه خبر: 71436 / تاریخ انتشار : 1395/8/12 04:39
|

محرومیت آزمون و حاج‌صفی، ضربه جدید به تیم ملی

تیم ملی در آستانه بازی با سوریه با بحران جدی مواجه است. محرومیت‌ها به مصدومیت‌ها اضافه شده و باید دید کی‌روش چگونه در چینش تیمش دست می‌برد؟

ایران ورزشی آنلاین / فیفا بعد از بررسی اتفاقات و حواشی بازی ایران و قطر در مقدماتی جام جهانی 2018، دو بازیکن و مربی ایران را محروم کرد. فیفا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران آرای صادره خود را درباره این بازی به این شرح اعلام کرد:

یک جلسه محرومیت تایید شده برای سردار آزمون

یک جلسه محرومیت تایید شده برای احسان حاج صفی

سه جلسه محرومیت تایید شده برای جواد نکونام

به سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان شامل پژمان منتظری که نامش در گزارشهای اولیه ارسالی ناظر بازی به مقامات فیفا و ای اف سی اشاره های متعدد شده بود، محرومیتی تعلق نگرفت.

البته فدراسیون فوتبال ایران اطلاعی از نامه محرومیت‌های احتمالی ارسالی فیفا به فدراسیون فوتبال قطر در خصوص حوادث این دیدار ندارد، از این رو ضمن تاکید بر این نکته که این اطلاعیه صادر شده تنها مرجع مورد قبول فدراسیون در اطلاع‌رسانی احکام صادره به حساب می‌آید، اعلام می‌دارد سایر اظهارنظرها در این خصوص وجاهت نداشته و پس از بررسی و تحلیل‌های لازم، طی نشستی خبری با حضور مقامات فدراسیون فوتبال، اطلاعات مرتبط در اختیار رسانه های محترم قرار خواهد گرفت.

با این حکم سردار آزمون و احسان حاج‌صفی دیدار دو هفته بعد تیم ملی مقابل سوریه را از دست دادند. جواد نکونام نیز نمی‌تواند در دیدارهای تیم ملی مقابل سوریه، چین و قطر روی نیمکت بنشیند. علیرضا بیرانوند و وحید امیری هم به دلیل مصدومیت به بازی سوریه نمی‌رسند و محرومیت این دو بازیکن اصلی ضربه جدیدی به تیم ملی برای این بازی مهم است.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/71436
captcha
تازه ها
بیشتر