فوتبال ایران / شناسه خبر: 71376 / تاریخ انتشار : 1395/8/8 11:58
|
اگر رحمتی دوست دارد، حرفهای درگوشی‌ام را بازگو کند

طالب‌لو: حرفی که در دلم بود، به رحمتی گفتم

دوست ندارم از کسی دلخوری داشته باشم چون نمی خواهم مثل آقای حجازی و قلعه نویی اختلافم قدیمی بشود.

ایران ورزشی آنلاین /وحید طالب‌لو که با دلخوری از استقلال جدا شد و حالا شماره یک فولاد خوزستان است، روز بازی فولاد-استقلال، در برخورد با رحمتی و منصوریان اتفاقات جالبی را رقم زد. حرف‌های درگوشی وحید با مهدی رحمتی و رویارویی‌اش با علی منصوریان، مصاحبه طالب‌لو را خواندنی می‌کند.

بعد از چندین سال حضور در استقلال برایت سخت نبود که روبه روی این تیم قرار بگیری؟

اول باید بگویم در بازی روز پنجشنبه جای منصورخان پورحیدری کاملا خالی بود و من امیدوارم ایشان هرچه زودتر سلامتی شان را بدست بیاوند. همچنین به امید ابراهیمی عزیز بابت فوت پدرش تسلیت می گویم. به هرحال طبیعی است بازی برابر تیمی که 10 سال در آن حضور داشتم کار سختی است. با این حال فکر می کنم از لحاظ روحی، اخلاقی و حرفه ای من باید بهترین نمایشم را برابر استقلال انجام می دادم. من باید تمام تلاشم را برای موفقیت فولاد انجام می دادم و همین کار را هم انجام دادم. واقعا هم از هواداران استقلال و هم از مردم خونگرم خوزستان تشکر می کنم که در این هفته خیلی به من لطف داشتند.

شما حق فولاد را در این بازی برد می دانستید؟
فکر می کنم در مجموع بازی خوب بود و هر دو تیم موقعیت های زیادی داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند. من فکر می کنم چه کسانی که در استادیوم بودند و چه کسانی که از تلویزیون بازی را تماشا کردند از این بازی زیبا لذت بردند.

دوست داری بگویی قبل از بازی با استقلال به در گوش مهدی رحمتی چه گفتی؟
راستش را به شما می گویم و آن هم این است که من صحبت هایم را در گوش رحمتی گفتم و اگر خودش صلاح بداند می گوید من به او چه گفتم. من همین جا هم اعلام می کنم که دست او باز است و اگر دوست داشته باشد می تواند بگوید من چه چیزی درگوشش گفتم.

به او بابت جدایی‌ات از استقلال کنایه زدی؟
نه بحث تیکه و کنایه نبود و من فقط حرف دلم را به رحمتی زدم. حرف هایی را زدم که در دلم مانده بود و باید می زدم.

اگر حرف های دلت را زدی، چرا در هنگام صحبت کردن با او جفت تان می خندید؟
به این دلیل که ما مشکلی نداریم و من کلا انسانی نیستم که بخواهم با کسی مشکل داشته باشم و فقط حرف دلم بود.

باور کنیم که تو با رحمتی مشکلی نداری؟
راستش را بخواهید من فکر می کنم این لحظه های زندگی می گذرد و من دوست ندارم کاری کنم که بعدا حسرت این لحظه ها را بخورم. من شاید این حرف را جایی نزده ام ولی همیشه در دوران فوتبالم دوست داشتم کاری کنم که آقای قلعه نویی و حجازی با هم آشتی کنند چرا که دنیا ارزش این حرف ها را ندارد. خودم هم دوست ندارم خیلی با کسی دلخوری داشته باشم چرا که نمی خواهم مثل آقای حجازی  و قلعه نویی اختلافم قدیمی بشود. به همین دلیل هم قبل از بازی سمت آقای منصورریان رفتم.

از این که پارسال همزمان با رحمتی در استقلال بودی پشیمان نیستی؟
ماندم چون فکر می کردم شاید یکسری از هواداران بخواهند همزمان من و رحمتی را به هم در استقلال ببینند. حتی همسرم هم به من گفت که کاری نکن که بعدا پشیمان بشوی. من به خاطر استقلال و هواداران ماندم و چه از نظر فوتبالی و چه مالی ضرر کردم اما سعی کردم رفتاری نکنم که برای استقلال حاشیه درست کنم.

از منصوریان بابت جدایی‌ات از استقلال ناراحت نیستی؟
هر مربی می تواند یک بازیکن را بخواهد یا نخواهد و من با این موضوع مشکلی ندارم. اما خوب بود که حداقل یک زنگ به من می زدند. من وقتی می خواستم به سفر بروم به منصوریان زنگ زدم اما جواب من را نداد و من فکر می کنم این کار قشنگ نبود. البته خیلی از بازیکنان نتوانستند در استقلال خداحافظی کند و همین برخوردها با آنها شد. به عنوان مثال محمود فکری مجبور شد در شیرین فراز از فوتبال خداحافظی کند و همین که مردم لطف دارند برای ما کافی است.

رحمتی را مقصر این تصمیم منصوریان می دانی یا نه؟
دوست ندارم به این سوال پاسخ بدهم.

منصوریان را بابت جدایی ات از استقلال می بخشی؟
بعد از بازی هم گفتم که منصوریان هم بازی من بوده است، از او می گذرم اما هرگز چیزی را فراموش نمی کنم.

رحمتی را چطور؟
حرفی ندارم و اگر چیزی باشد به خودش گفته ام.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/71376
captcha
تازه ها
بیشتر