فوتبال ایران / شناسه خبر: 71368 / تاریخ انتشار : 1395/8/8 05:02
|

دژاگه: نگران نباشید، تمرین می‌کنم

کی‌روش بارها بازیکنانی را که تیم باشگاهی نداشتند یا در تیم باشگاهی خود بازی نمی‌کردند، در تیم ملی به ترکیب اصلی راه می‌داد. با این حال بهترین تصمیم برای اشکان این است که سریع‌تر تیم خود را انتخاب کند.

ایران ورزشی آنلاین /اشکان دژاگه کاپیتان دوم تیم ملی این روزها با توجه به فسخ قراردادش با العربی بدون این که باشگاهی داشته باشد به صورت انفرادی به تمرین می پردازد و همین اتفاق باعث بروز نگرانی‌هایی برای اهالی فوتبال شده است.

این بازیکن کلیدی این روزها در دوحه به صورت اختصاصی تمرین می کند تا مدیربرنامه هایش زمینه پیوستن او به تیم جدید را فراهم کند. دژاگه که به خوبی از نگرانی های حاکم بر اردوی تیم ملی و شخص خودش خبر دارد در تازه ترین اظهار نظر خود اعلام کرد که کاملا برای بازی با سوریه آماده است و انگیزه های زیادی دارد تا گامی بلند برای رفتن به روسیه بردارد.

در خصوص آینده اشکان گمانه زنی های بسیار زیادی صورت گرفته که ماحصل آن از احتمال بسیار بالای بازگشت دژآگه به فوتبال انگلیس یا آلمان خبر می‌دهد گرچه خود او هنوز هیچ واکنش یا اظهار نظری در این خصوص انجام نداده است. البته دشوار به نظر می‌رسد که اشکان دوباره بتواند به لیگ‌های معتبر و درجه‌اول برود.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/71368
captcha
تازه ها
بیشتر