فوتبال ایران / شناسه خبر: 71305 / تاریخ انتشار : 1395/8/4 05:07
|
بعد از آیندهوون قراردادم تمام می‌شود

عزت‌اللهی: به بازی نکردن حساس نیستم

نه من مذاکره‌ای انجام داده‌ام و نه باشگاه. هر دو طرف صبر کرده‌ایم تا نیم فصل لیگ روسیه فرا برسد و سپس درباره تمدید قرارداد صحبت کنیم. می‌خواهم فعلا روی حضور در ترکیب روستوف فکر کنم.

ایران ورزشی آنلاین / امیر اسدی / اتلتیکومادرید نخستین تیم او در فوتبال اروپا بود. همین بهانه‌ای شد برای اینکه همه از سعید صحبت کنند و احتمال بازی‌اش مقابل شاگردان سیمئونه. رسانه‌های اسپانیایی از او نوشتند و تاکید کردند روی این نکته که عزت‌اللهی چقدر پیشرفت کرده. همه چیز مهیای ملاقات سعید و برخی از هم تیمی‌های سابقش بود اما کادر فنی روستوف چنین نظری نداشت تا او فرصت بازی مقابل اتلتیکومادرید را به دست نیاورد. عزت‌اللهی بدون توجه به این اتفاق ها، مقابل اوفا از ابتدا بازی کرد و حالا خود را آماده می‌کند تا با روستوف به ویسنته کالدرون برود. شاید در مادرید بازی به او برسد، احتمالش کم نیست.

همه منتظر بودند مقابل اتلتیکومادرید بازی کنی. بخصوص اینکه سابقه حضور در تیم جوانان این باشگاه را داشتی و قبل از بازی هم رسانه‌های اسپانیایی درباره پیشرفت تو نوشته بودند. چطور شد که فرصت بازی به تو نرسید؟
 دلیلش را نمی‌دانم. نظر مربی بود که بازی رونکنم. 45 دقیقه نیمه دوم را هم گرم کردم اما در نهایت فرصت نرسید به زمین بروم و بازی کنم.
این مساله تو را بی انگیزه نمی‌کند؟
 به هیچ وجه. تلاشم را می‌کنم تا بیشتر در ترکیب قرار بگیرم. همانطور که در آخرین بازی روستوف در لیگ روسیه به ترکیب اصلی رسیدم و حدود 80 دقیقه در زمین بودم. کادر فنی هم از عملکردم مقابل اوفا راضی بودند.
یک فصل در اسپانیا بودی و چندین بار هم به تمرین تیم اصلی رفتی. با بازیکنان اتلتیکومادرید صحبت نکردی؟ برخورد آنها با تو چطور بود؟
 با لوکاس هرناندز در تیم جوانان اتلتیکومادرید همبازی بودم. سائولو را هم می‌شناختم. همان بازیکنی که به جای گریزمان به زمین رفت. اینها را دیدم و خوش و بش کردم. البته با مدیر ورزشی اتلتیکومادرید و سیمئونه و جرمن بورگش هم سلام علیک کردم و احوالپرسی.
کادر فنی روستوف می‌دانست که سابقه حضور در اتلتیکومادرید را داری؟
 همه می‌دانستند من یک فصل برای جوانان اتلتیکومادرید بازی کرده بودم.
پس چرا بازی ات ندادند و از تو استفاده نکردند؟
 نمی‌خواهم روی بازی نکردن حساس شوم. تصمیم مربی بود و نظرش که من در ترکیب نباشم. به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای باید با این موضوع کنار می‌آمدم که آمدم. حالا هم به بازی‌های آینده فکر می‌کنم و ان‌شاءا... بازی برگشت در مادرید.
از تیم جوانان اتلتیکومادرید که تو هم در آن بازی می‌کردی بازیکنی به تیم اصلی رسیده بود؟
بله، لوکاس هرناندز همبازی من در تیم جوانان بود. او پله به پله بالا آمد و به تیم اصلی رسید. موقع گرم کردن او را دیدم و دقایقی صحبت کردم. از گذشته گفتیم و تیمی که در آن بازی می‌کردیم.
فکر می‌کنی اگر در اتلتیکومادرید می‌ماندی تو هم مثل هرناندز می‌توانستی به تیم اصلی برسی و در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنی؟
 نمی‌توانم پیش‌بینی کنم. خیلی سخت بود و شرایط پرفشاری را باید تحمل می‌کردم تا به این هدف برسم. انسان باید با واقعیت‌ها زندگی کند. شاید هم می‌توانستم اما به این زودی‌ها نه.
مثلا چقدر وقت می‌برد که در تیم اصلی بازی کنی؟
 خیلی زیاد. حداقل 4 سال. البته به طور دقیق نه. شاید زودتر و شاید هم دیرتر.
کدام بازیکن اتلتیکومادرید را بهتر از بقیه دیدی؟
- فکر می‌کنم گریزمان فوق‌العاده بود و البته کاراسکو که توانست تک گل بازی را به ثمر برساند. این دو عالی کار کردند و شاید دلیل اصلی برد اتلتیکو بودند.
بعد از اینکه مقابل اتلتیکومادرید به تو فرصت بازی نرسید در نخستین بازی روستوف در لیگ روسیه فیکس بودی و مقابل اوفا بازی کردی. انگار نمره خوبی هم از رسانه‌های روسی گرفتی.
تلاش می‌کنم تا بیشتر بازی کنم. مقابل اوفا نتیجه تلاشم در تمرینات را گرفتم. از ابتدا بازی کردم و رسانه‌ها نیز نمره خوبی به عملکردم دادند. امیدوارم همین روند را ادامه بدهم و تاثیرگذار باشم تا بیشتر از قبل بازی کنم. فکر می‌کنم می‌توانم به این هدفم برسم.
چرا روستوف مثل فصل قبل نتایج قابل قبولی کسب نمی‌کند؟
 یکی از دلایل اصلی آن بدشانسی است و البته فشار مسابقات. ما فصل قبل فقط در لیگ روسیه بازی می‌کردیم اما این فصل ابتدا در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان دو بازی مقابل اندرلخت و آژاکس انجام دادیم و حالا هم در مرحله گروهی به میدان می‌رویم. فکر می‌کنم فشردگی بازی‌ها یکی از دلایلی است که باعث شده روستوف مثل فصل قبل نتیجه نگیرد. البته فصل قبل هم از اواسط بازی‌ها راه افتادیم و آن نتایج درخشان را کسب کردیم.
قرارداد تو با روستوف یکساله بود؟
 بله.
کی تمام می‌شود؟
 من تا دسامبر، یعنی یکی دو ماه دیگر با روستوف قرارداد دارم. فکر می‌کنم بعد از آخرین بازی‌مان در لیگ قهرمانان اروپا مقابل پی اس وی آیندهوون قرارداد من هم به پایان می‌رسد.
برای تمدید قرارداد مذاکره‌ای با باشگاه روستوف انجام داده ای؟
 فعلا نه. نه من مذاکره‌ای انجام داده‌ام و نه باشگاه. هر دو طرف صبر کرده‌ایم تا نیم فصل لیگ روسیه فرا برسد و سپس درباره تمدید قرارداد صحبت کنیم. می‌خواهم فعلا روی حضور در ترکیب روستوف فکر کنم. اگر بازی کنم شرایط برای من بهتر از قبل خواهد شد. به همین دلیل الان تمرکزم روی بازی‌های باقی مانده روستوف تا نیم فصل لیگ روسیه و سپس لیگ قهرمانان اروپا است تا ببینم چه تصمیمی برای آینده‌ام می‌گیرم.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/71305
captcha
تازه ها
بیشتر