فوتبال ایران / شناسه خبر: 71289 / تاریخ انتشار : 1395/8/3 04:30
|
آنچه پرده از راز بازی کردن‌های حیدری برمی دارد

تظاهر به سلامتی برای رسیدن به تیم ملی

او نمی‌تواند از تیم ملی دل بکند، به همین دلیل این روزها و در شرایطی که او از مصدومیت کهنه رنج می‌برد، وقتی منصوریان از او می‌پرسد می‌توانی برای استقلال بازی کنی؟ پاسخ می‌دهد: بله می‌توانم.

ایران ورزشی آنلاین / خسرو مصدوم است یا نه؟ این روزها پاسخ درستی برای وضعیت جسمانی خسرو از لحاظ سلامتی پیدا نمی‌شود و کمی شرایط مشکوک است. شاید شواهد پزشکی در مورد حیدری نشان دهد که او این روزها باید به استراحت بپردازد اما یکدفعه در جریان بازی‌های استقلال همه چیز تغییر می‌کند. خسرو حیدری در بازی با سایپا در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد.  اتفاقی که باعث می‌شود فوتبالی‌ها انگشت حیرت به دهان گرفته و از این اتفاق بهت زده شوند چرا که قبل از بازی تمام شواهد نشان می‌داد خسرو به دلیل مصدومیت مرد 90 دقیقه‌ای استقلال نیست. حیدری 45 دقیقه برای استقلال در بازی با سایپا به میدان رفت و در بین دو نیمه و در رختکن استقلال نظر منصوریان عوض شد و خسرو را از ترکیب بیرون کشید و به محسن کریمی جوان بازی داد.
اتفاقی که به قول صادق ورمزیار توفیق اجباری بود و ورق برای استقلال در نیمه دوم برگشت. در حالی که حذف خسرو از ترکیب استقلال در نیمه دوم برای منصوریان کاملا برد بود و به آنچه می‌خواست در این بازی رسید اما در کنفرانس مطبوعاتی‌اش کلی از حضور این بازیکن که پیش از این هم او را بازوی خود در استقلال خوانده بود، تعریف کرد.
حالا در آستانه بازی با فولاد که می‌تواند پایان خوشی برای او قبل از تعطیلات داشته باشد بازهم یک ابهام وجود دارد و این ابهام حضور خسرو حیدری در میان یازده مرد اصلی استقلال است. اینکه در این روزها کسی نمی‌داند خسرو از یک درد کهنه رنج می‌برد و نباید بازی کند به خود این بازیکن و تمارض او به سلامتی‌اش برمی‌گردد اما راز این تمارض و مخفی کاری چیست؟
چرا یک بازیکن قصد دارد تحت هرشرایطی برای استقلال بازی کند حتی اگر این بازی به یک نیمه ختم شود؟ مرور اتفاقاتی که در این چند وقت اخیر برای این بازیکن در تیم ملی افتاده، شاید پاسخ این راز را بدهد. حیدری در چند بازی اخیر تیم ملی توسط کی‌روش به تیم ملی دعوت نمی‌شود. اتفاقی که این روزها خسرو را رنجور و افسرده کرده است. علاقه مندان به فوتبال به یاد دارند که حیدری حتی در روزهایی که مصدوم بود هم به تیم ملی دعوت می‌شد و استدلال کی‌روش از این کار مراقبت‌های پزشکی این بازیکن توسط پزشکان تیم ملی بود.
در آن زمان قلعه‌نویی هدایت استقلال را برعهده داشت و خیلی‌ها این رفتار کی‌روش را به لجبازی‌هایش با سرمربی استقلال ربط می‌دادند اما در روزهایی که منصوریان روی نیمکت استقلال می‌نشیند کی‌روش تمایلی به دعوت خسرو ندارد. خیلی‌ها می‌گویند حیدری سن وسالش بالا رفته و کی‌روش دیگر نمی‌تواند روی این بازیکن سرمایه‌گذاری کند و تمام فکر خود را متمرکز بازیکنان جوان تیم ملی کرده است اما برای خسرو که سالیان سال است در اردو‌های تیم ملی حضور دارد بهانه سن وسال چندان قانع کننده نیست و او نمی‌تواند از تیم ملی دل بکند به همین دلیل هم این روزها و در شرایطی که گفته می‌شود او از مصدومیت کهنه رنج می‌برد، وقتی منصوریان از او می‌پرسد می‌توانی برای استقلال بازی کنی؟ پاسخ می‌دهد: «مشکلی ندارم و می‌توانم.» این توانایی به همان انگیزه او برای بازگشت برمی‌گردد و دلیل دیگری نمی‌تواند داشته باشد. حالا و در حالی که استقلالی‌ها چند روز دیگر باید به مصاف تیم فولاد در اهواز بروند اینکه خسرو می‌تواند بازی کند سوژه اصلی رسانه‌هایی است که در بازی قبلی هم از حضور حیدری در ترکیب بهت زده شدند.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/71289
captcha
تازه ها
بیشتر