ورزش ایران / شناسه خبر: 70794 / تاریخ انتشار : 1395/6/22 05:36
|
پایان رقابت‌های رویینگ قهرمانی آسیا

هر 5 مدال ایران به نام دختران

پاروزنان ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 3 برنز به کار خود در مسابقات قهرمانی آسیا پایان دادند که هر 5 مدال را دختران ایران به دست اوردند .

ایران ورزشی آنلاین / در روز پایانی مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا در شیاچن کشور چین، پاروزنان ایران در فینال به مصاف حریفان رفتند که در رقابت فینال روئینگ دونفره جفت پاروی سنگین وزن بانوان پریسا احمدی و نازنین رحمانی در رقابت با نمایندگان تایلند، چین و قزاقستان با زمان 7:51.57 دقیقه در رده سوم قرار گرفتند و صاحب مدال برنز شدند.

خشایار عباس‌آبادی در روئینگ تکنفره سنگین وزن مردان در رقابت‌ با حریفانی از هنگ‌کنگ، کره، چین، ازبکستان و تایلند با زمان 7:54.49 دقیقه پنجم شد. عاقل حبیبیان در روئینگ تک نفره سبک وزن مردان در فینال با شکستن پارو، تعادل خود را در قایق از دست داد و از دور مسابقه خارج شد.

در روئینگ چهار نفره جفت پاروی سنگین وزن مردان نیز تیم ایران با ترکیب امیر آقازاده، بهمن نصیری، علی شاه محمدنیا و مسعود فتحی با زمان 6:44.37 دقیقه پنجم شدند.

بر این اساس پاروزنان ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 3 برنز به کار خود در مسابقات قهرمانی آسیا پایان دادند که هر 5 مدال را دختران ایران به دست اوردند که جز برنز پریسا احمدی و نازنین رحمانی، چهار مدال دیگر در روز سوم به دست آمد.  اولی در بخش چهار نفره جفت پارو، دومی در روئینگ تک نفره و توسط مهسا جاور، سومی طلای تاریخی نازنین مولایی و چهارمی هم توسط تیم چهار نفره تک پارو سنگین بانوان ایران بدست آمد. از بین این چهار مدال، طلای نازنین مولایی برای نخستین بار در تاریخ برای ایران بدست آمده است.

captcha
تازه ها
بیشتر