ورزش ایران / شناسه خبر: 101060 / تاریخ انتشار : 1398/10/17 16:22
|
دستیار برخواه نیامده از کادرفنی وزنه‌برداری حذف شد

کمیته فنی عذرربیعی را خواست!

وحید ربیعی مربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در جلسه کمیته فنی فدراسیون، نیامده از جمع مربیان تیم ملی کنار گذاشته شد!

وحید ربیعی دستیار و کمک مربی محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در حالیکه مدت زمان زیادی از حضورش در کادرفنی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان نگذشته است، در جلسه یکی دو روز پیش کمیته فنی فدراسیون وزنه‌برداری عذرش خواسته شد و هنوز نیامده در تصمیمی عجیب و غریب از مربی‌گری تیم ملی کنار گذاشته شد!

 

---

وحید ربیعی سرمربی سابق تیم وزنه‌برداری جوانان کشورمان که در رقابت‌های آسیایی ژاپن و قهرمانی جهان در گرجستان موفق شده بود با هدایت آینده‌سازان کشورمان سکوی قهرمانی را برای وزنه‌بردارای ایران در این رده سنی کسب کند، پس از اینکه همراه با سجاد انوشیروانی سرمربی سابق تیم ملی بزرگسالان به نشانه اعتراض جایگاه خود را ترک کرد و در دوره قبلی مدیریت علی مرادی در فدراسیون وزنه‌برداری به یکی از منتقدان فدراسیون وزنه‌برداری وقت تبدیل شد. بعد از انتخاب مجدد علی مرادی به عنوان رییس فدراسیون وزنه‌برداری، برخواه سرمربی تیم ملی بعد از مسابقات جهانی 2019 تایلند از مرادی خواست تا مشکلات و کدورت‌های گذشته خود با ربیعی را کنار گذاشته و او را به عنوان مربی و دستیار بجای اکبرخورشیدی به تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان دعوت کند. علی مرادی هم برخلاف میل باطنی پذیرفت و ربیعی را به کادرفنی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان کشورمان دعوت کرد. اما مدت زمان زیادی طول نکشید که رییس فدراسیون وزنه‌برداری بواسطه کمیته فنی از سرمربی تیم ملی مجددا خواست تا عذر وحید ربیعی را خواسته و  او را از ترکیب کادرفنی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان کنار بگذارند!

این اتفاق تلخ برای وحید ربیعی که یکی از مربیان جوان و خوش فکر وزنه‌برداری کشورمان به شمار می‌رود، در حالی رخ داد که فدراسیون وزنه‌برداری مثل عزل و نصب‌های قبلی خود این تصمیم عجیب و جالب توجه را خیلی ساکت و بی‌سروصدا در سکوت خبری مصوب و عملیاتی کرد! وحید ربیعی از کادرفنی خیلی راحت و بی‌صدا کنار گذاشته شد بدون اینکه حداقل مسئولان فدراسیون و اعضاء کمیته فنی ادله‌ای محکمه پسند، قانع کننده و درست و حسابی برای عزل دستیار و کمک برخواه از کادرفنی تیم ملی وزنه‌برداری ارایه دهند! نکته جالب توجه در این آمد ورفت عجیب، این بود که تصمیم‌سازان فدراسیون نه وقتی که می‌خواستند باردیگر از وحید ربیعی در ترکیب کادرفنی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان استفاده و بهره برداری کنند توضیح مبسوطی به اهالی وزنه‌برداری ارایه دادند و نه امروز که عذر این مربی را چراغ خاموش در جلسه پشت درهای بسته کمیته فنی خواستند شفاف سازی کردند که حقیقت این ماجرا چیست؟!

captcha
تازه ها
بیشتر