فوتبال ایران / شناسه خبر: 101039 / تاریخ انتشار : 1398/10/7 01:19
|

عبدی: خوشحالی‌ام با بقای گل‌گهر تکمیل می‌شود

گفتگویی کوتاه با مهرداد عبدی را بخوانید...

ایران ورزشی / مهرداد عبدی هافبک شمالی گل‌گهر سیرجان در جدال این هفته مقابل ماشین‌سازی از روی نقطه پنالتی موفق شد گل منجر به پیروزی تیمش را به ثبت برساند تا اولین پیروزی تاریخ این باشگاه در لیگ برتر رقم بخورد. عبدی درباره بازی با ماشین‌سازی می‌گوید: «از همان ابتدای بازی با هدف پیروزی پا به زمین گذاشته بودیم. به هر حال بعد از یک نیم فصل دوری از پیروزی باید این روند قطع می‌شد. جدال با ماشین‌سازی فرصت خوبی بود تا به این مهم دست پیدا کنیم. واقعاً خودمان هم از این شرایط خسته شده بودیم و باید غرور از دست رفته‌مان برمی‌گشت. برابر ماشین‌سازی فرصت زیادی داشتیم که از آنها سود نبردیم؛ دقیقاً همان اتفاقی که در بازی‌های قبلی هم شکل می‌گرفت و مانع پیروزی و کسب نتیجه ما می‌شد. باید کمی خودباوری در تیم افزایش یابد و مطمئنیم رفته‌رفته خیلی بهتر هم خواهیم شد.»
عبدی درباره گل تاریخی خود برابر ماشین‌سازی توضیح می‌دهد: «خودم هم نمی‌دانستم که این گل باعث اولین پیروزی تاریخ گل‌گهر در لیگ برتر شده. الان اما فرصت خوشحالی در این‌باره نیست و ما زمانی خوشحال خواهیم شد که در پایان فصل بتوانیم سهمیه و جواز بقا را به دست بیاوریم. باید تلاش کنیم تا در بازی‌های باقی‌مانده با کسب نتایج مناسب به رتبه بالا برسیم.»
هافبک گل‌گهر سیرجان درباره جرایم در نظر گرفته شده از سوی باشگاه، می‌گوید: «این تصمیمی است که از سوی باشگاه گرفته شده. مطمئناً در صورتی که شرایط در هفته‌های بعدی بهتر شود و موفق به کسب نتیجه شویم، مدیریت تصمیم دیگری خواهد گرفت. ما الان به چیزی جز بقا و دستیابی به نتایج بهتر فکر نمی‌کنیم.»
captcha
تازه ها
بیشتر