فوتبال ایران / شناسه خبر: 101038 / تاریخ انتشار : 1398/10/7 01:14
|
خط دروازه را به نقطه قوت تیم امید تبدیل می‌کنیم

معراج اسماعیلی: هنوز کسی نمی‌داند فیکس است

معراج اسماعیلی بعد از اخراج محمدباقر صادقی و همچنین نیمکت‌نشینی یوسف بهزادی به ترکیب ثابت ذوب‌آهن رسید و با درخشش درون دروازه این تیم، حالا دروازه‌بان ثابت تیم امید هم محسوب می‌شود...

ایران ورزشی/ معراج اسماعیلی بعد از اخراج محمدباقر صادقی و همچنین نیمکت‌نشینی یوسف بهزادی به ترکیب ثابت ذوب‌آهن رسید و با درخشش درون دروازه این تیم، حالا دروازه‌بان ثابت تیم امید هم محسوب می‌شود. اسماعیلی امیدوار است خط دروازه این تیم به نقطه قوت امیدها در مسابقات تایلند تبدیل شود: «خوشبختانه شرایط خوبی در اردوی قطر داریم و تمرینات در شرایط مناسبی دنبال می‌شود. در خط دروازه هم با زحمات آقای حبیبی تمرینات بسیار خوبی داریم و بچه‌ها رقابت و رفاقت بسیار خوبی با هم دارند که برای همه ما مفید است. من حدود دو سال است در کنار تیم هستم. مدت زیادی در کنار هم زحمت کشیدیم و تلاش کردیم تا به این مرحله برسیم. امیدوارم مراحل پایانی آماده‌سازی هم به بهترین شکل بگذرد و با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم. همه بچه‌ها زحمات زیادی کشیدند و بعد از این مدت طولانی می‌خواهیم نتیجه زحمات‌مان را ببینیم. می‌دانیم کار سختی در پیش داریم و حریفان قدرتمندی در این گروه خواهیم داشت اما ما هم تیم ایران هستیم و با همه وجود می‌جنگیم.»
معراج اسماعیلی در خصوص رقابت نزدیک دروازه‌بان‌های تیم امید می‌گوید: «در تیم هیچ کس از جایگاه و موقعیت خودش اطمینان ندارد. می‌دانیم باید همیشه در بهترین شرایط و آمادگی کامل باشیم. در خط دروازه هم رقابت و رفاقت خوبی داریم. بچه‌ها رابطه بسیار گرم و صمیمی دارند و تلاش می‌کنیم در تمرین بهترین عملکرد را داشته باشیم. هدف ما این است به شکلی کار کنیم که خط دروازه نقطه قوت تیم امید در تایلند باشد.»
captcha
تازه ها
بیشتر