پرسپولیس / شناسه خبر: 100870 / تاریخ انتشار : 1398/7/24 09:21
|

یکی از ایرادهایی که پیشکسوتان پرسپولیس، کارشناسان و رسانه‌ها به گابریل کالدرون می‌گیرند استفاده از بازیکنان در پست‌های غیر تخصصی‌شان است. مثلاً اینکه او در چند مسابقه از سیامک نعمتی در دفاع راست استفاده کرد در حالی که مدافع راست تخصصی داشت یا در چند دیدار از وحید امیری و امید عالیشاه در مرکز میدان بهره برد که آنها نیز در آن منطقه کارآیی لازم را نداشتند.
دیروز در بازی دوستانه پرسپولیس مقابل تیم گمنام استان البرز هم اتفاقات جالبی در ترکیب سرخ‌ها افتاده و به نظر می‌رسد کالدرون از فرشاد احمدزاده در دفاع چپ بهره برده است. این اتفاق در پی حضور محمد نادری در اردوی تیم ملی و محمد انصاری در قلب دفاع و نبود مدافع چپ تخصصی رخ داد و با این حساب بعید است در بازی‌های لیگ برتر رخ دهد اما پرسپولیس از بازی دادن به احمدزاده در دفاع چپ خاطره خوشی ندارد.
دربی برگشت لیگ شانزدهم پرسپولیس در حالی که با یک گل از استقلال پیش بود سه گل در یک نیمه خورد. در آن بازی با نظر برانکو، احمدزاده در دفاع چپ و حسین ماهینی در پست هافبک میانی بازی کردند که برای پرسپولیس گران تمام شد. آن مسابقه را پرسپولیس به تیم منصوریان سه بر دو باخت.
 

 

captcha
تازه ها
بیشتر