پرسپولیس / شناسه خبر: 100842 / تاریخ انتشار : 1398/7/8 12:46
|
احتمال تغییرات در خط حمله پرسپولیس مقابل ماشین سازی

زوج زیر 23 سال روستایی – عبدی در تبریز؟

گفته می‌شود احتمال نیمکت‌نشینی علیپور در بازی با ماشین‌سازی وجود دارد و او در ترکیب اصلی نخواهد بود. علیپور در هر 5 مسابقه لیگ برتری پرسپولیس در ترکیب اصلی بود و تعویض هم نشد. او در این 450 دقیقه گلی نزد و دور از فرم خودش بود اما سؤال اینجاست که الان کالدرون به خاطر ضعف گلزنی و نمایش‌های ضعیفش می‌خواهد او را بیرون بگذارد یا مسأله استراحت دادن به این بازیکن است؟

در عین حال مسأله جونیور براندائو هم تبدیل به یک موضوع بغرنج در ترکیب پرسپولیس شده است هر چند برخی می‌گویند بعید نیست کالدرون در تبریز باز هم به این برزیلی بی‌کیفیت میدان دهد و از او انتظار گلزنی داشته باشد. از سوی دیگر برخی هواداران پرسپولیس امیدوارند در روزهای افت علیپور و در شرایطی که از جونیور آبی گرم نمی‌شود دو مهاجم جوان و زیر 23 سال خود را در ترکیب اصلی تیم‌شان ببینند.

کالدرون برای بازی با ماشین‌سازی هم مهدی عبدی هم امیر روستایی را در لیست قرار داده و احتمال بازی کردن هر دو مهاجم وجود دارد اما اینکه هر دو نفر از ابتدا کنار هم به میدان بروند یک حالت کاملاً ویژه و استثنایی است که البته احتمال اتفاق افتادنش زیاد نیست.

گفته می‌شود بین این دو مهاجم جوان شانس بازی کردن مهدی عبدی در ترکیب اصلی بیشتر از روستایی است. گفتنی است فصل قبل در تبریز و مقابل ماشین‌سازی برانکو به محمد‌امین اسدی دیگر مهاجم زیر 23 سال پرسپولیس میدان داد که این بازیکن موفق به گلزنی هم شد اما کمک داور به اشتباه این گل را آفساید اعلام کرد. همچنین سعید کریمی دیگر مهاجم جوان فصل قبل پرسپولیس در رشت گل پیروزی و صعود در جام حذفی مقابل سپیدرود را به ثمر رساند ولی حالا اسدی و کریمی جایی در تیم پرسپولیس ندارند و عبدی و روستایی می‌توانند نام‌شان را به عنوان گلزن در دفتر این مسابقه ثبت کنند.

captcha
تازه ها
بیشتر