پرسپولیس / شناسه خبر: 100837 / تاریخ انتشار : 1398/7/7 09:03
|
کارت‌های زرد مفتی که کنعانی و بیرانوند گرفتند

استارت مدافعان و گلر پرسپولیس برای محرومیت!

بازیکنان پرسپولیس تا اینجای فصل و بعد از گذشت 5 هفته از رقابت‌های لیگ برتر 13 اخطار گرفته‌اند که با در نظر گرفتن کارت زرد محسن خلیلی در بازی با سپاهان سهم تیم پرسپولیس از اخطارهای داوران 14 کارت بوده است.
بسیاری از پیشکسوتان پرسپولیس، اهالی رسانه و کارشناسان داوری معتقدند بازیکنان پرسپولیس بیخود و بی‌جهت کارت زرد می‌گیرند و بیشتر از اینکه دریافت این اخطارها ربطی به خطاهای فنی و اتفاقات معمول در جریان بازی داشته باشد به اعتراض‌ها و مسائل حاشیه‌ای مربوط است. به عبارتی بازیکنان پرسپولیس خیلی مفت کارت زرد می‌گیرند و خودشان و تیم‌شان را در موقعیتی سخت قرار می‌دهند.
در این فصل و در بازی نخست سیدجلال تنها اخطاری پرسپولیس بود، در بازی دوم بیرانوند و نعمتی کارت گرفتند، در هفته سوم شجاع اولین کارت زردش را دشت کرد و هفته چهارم کنعانی، نعمتی و احمدزاده اخطار گرفتند. در بازی پنجم اما داوری عجیب و غریب وحید کاظمی باعث شد شش بازیکن پرسپولیس کارت زرد بگیرند. او که به خلیلی هم کارت زرد نشان داد بیرانوند، شجاع، کنعانی، امیری، نعمتی و بشار را با کارت زرد جریمه کرد.
در این میان باید به این نکته اشاره کرد که کنعانی تا کنون دو اخطار مفت و مجانی گرفته است. اولی در دربی نصیب او شد و مشخص نشد چطور بعد از درگیری با تبریزی و شکسته شدن سرش توسط تماشاگران استقلال، بنیادی‌فر به این بازیکن کارت زرد نشان داد. دفعه دوم و بازی با سپاهان حتی از مورد اول هم بدتر بود چرا که وقتی کیانی با تکلی خشن ترابی را زد، کنعانی معتقد بود داور باید کارت قرمز مستقیم نشان دهد و وحید کاظمی داور مسابقه قبل از نشان دادن اخطار به کیانی، مدافع جنوبی پرسپولیس را با اخطار مواجه کرد.
در بازی با سپاهان علیرضا بیرانوند هم اخطار مفتی دشت کرد و فقط به خاطر اینکه می‌خواست صحنه‌ای را توضیح بدهد، تا میانه زمین رفت و با همه حرف زد تا با کارت زرد جریمه شود.
از جمع اخطاری‌های پرسپولیس سیامک نعمتی سه‌اخطاره است، ضمن اینکه بیرانوند، شجاع و کنعانی‌زادگان دواخطاره‌اند که این تعداد کارت زرد در یک سوم دفاعی، خط دفاعی پرسپولیس را به شدت با خطر محرومیت بازیکنان اصلی تهدید می‌کند.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر