پرسپولیس / شناسه خبر: 100786 / تاریخ انتشار : 1398/6/24 09:27
|

عصر دوشنبه پرسپولیس در خانه میزبان صنعت نفت آبادان خواهد بود و بعد از شکست در تبریز دنبال پیروزی و ثبات قبل از دربی است.
معمولاً قبل از دربی‌ها تمام بازیکنان در اختیار کادر فنی هستند اما کمال کامیابی‌نیا هنوز به تمرینات برنگشته و از طرفی گفته می‌شود محمدامین اسدی هم در لیست این مسابقه نخواهد بود.
با این حال پرسپولیس 26 بازیکن آماده دیگر دارد که همگی برای قرار گرفتن در لیست 20 نفره مشتاق و حریصند و امیدوارند سهمی از بازی دوشنبه شب داشته باشند.
پرسپولیس غیر از اسدی و کامیابی‌نیا، چهار دروازه‌بان، 9 مدافع، 9 هافبک و چهار مهاجم دارد که از این 26 نفر، 6 بازیکن جایی در لیست مسابقه نخواهند داشت و دو بازیکن هم در صورتی می‌توانند روی نیمکت بنشینند که زیر 21 سال باشند.
به نظر می‌رسد غیر از بیات و زمانه دو گلر جوان پرسپولیس، جوان‌های دیگری مثل حسینی، حسین‌پور، عبدی و حتی آدام همتی از لیست 20 نفره خط بخورند. از طرفی در این بازی احتمال حضور حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده روی نیمکت تیم وجود دارد هر چند کالدرون باید روی نام دو بازیکن باتجربه دیگرش هم خط بکشد.
بیرانوند و رادوشوویچ دروازه‌بانان، سیدجلال، شجاع و کنعانی‌زادگان مدافعان میانی، نادری و انصاری مدافعان چپ، شیری و ماهینی مدافعان راست، ربیع‌خواه و نوراللهی هافبک‌های دفاعی، بشار رسن هافبک تهاجمی، عالیشاه، نعمتی و امیری به عنوان بال، احمدزاده و ترابی در نقش وینگر و علیپور، روستایی و براندائو به عنوان مهاجم 20 بازیکنی هستند که شانس زیادی برای قرار گرفتن در لیست نهایی مسابقه دارند هر چند از این جمع دو نفر باید بیرون بروند که در این باره اصلاً نمی‌توان گمانه‌زنی کرد.
روستایی تنها بازیکن جوان باقیمانده در این جمع نیز 22 ساله است و نمی‌تواند به عنوان سهمیه زیر 21 سال روی نیمکت بنشیند.

توضیح: این مطلب قبل از اعلام رای محرومیت بیرانوند نوشته شده بود .حالا با خط خوردن بیرانوند از لیست یکی از دو دروازه بان جوان پرسپولیس روی نیمکت خواهد نشست اما همچنان احتمال خط خوردن دو نفر از باتجربه ها از فهرست این بازی وجود دارد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر