پرسپولیس / شناسه خبر: 100784 / تاریخ انتشار : 1398/6/24 09:20
|

قرار بود دیروز جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تشکیل شده و درباره مسائل مهمی بحث و تصمیم‌گیری شود که نشد. جلسه قبلی هیأت مدیره باشگاه با حضور محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل جدید باشگاه چهارشنبه 13 شهریور برگزار شد و قرار بود بعد از ده روز باز هم انصاری‌فرد در این جلسه حاضر شود.
فعلا به اینکه چرا جلسه دیروز برگزار نشد کاری نداریم اما سؤال مهم‌تر اینجاست که چرا هیأت مدیره پرسپولیس سخنگو ندارد و اگر یکی از اعضا سخنگوست در دسترس نیست و بعد از هر جلسه درباره تصمیمات اتخاذ شده در جلسه توضیح نمی‌دهد. هاشمی، نبی و رغبتی  معمولا در رسانه‌ها آفتابی نمی‌شوند و برخی‌شان سال به سال مصاحبه نمی‌کنند. ایرج عرب هم بعد از ترک صندلی مدیریت باشگاه با یکی دو رسانه‌ای که حرف می‌زد صحبت نمی‌کند. جعفر کاشانی نیز مدتی بیمار بود و وقتی هم مصاحبه می‌کند درباره مسائل کلی حرف می‌زند و از مسائل اصلی و مهم ابراز بی‌اطلاعی می‌کند.
معمولاً هیأت مدیره هر باشگاهی دبیر و سخنگو دارد اما مشخص نیست نقش سخنگو را کدام یک از اعضای هیات مدیره باشگاه ایفا می‌کنند. در عین حال تقریبا هیچ یک از اعضای این هیأت مدیره در دسترس نیستند یا دوست ندارند به رسانه‌ها پاسخگو باشند. آن دسته از اعضایی هم که بعضا جواب تلفن‌های‌شان را می‌دهند از محتوای جلسات خبری نمی‌دهند و با اعلام اینکه همه چیز خوب پیش می‌رود پاسخ درستی درباره اتفاقات و تصمیمات مهم جلسات هیأت مدیره نمی‌دهند.
این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که باشگاه پرسپولیس با مسائل و مشکلات اساسی از قبیل اسپانسرینگ و مسائل مالی روبه‌روست که از جلسات هیأت مدیره می‌توان درباره این موارد اخبار مهمی گرفت که بعضاً می‌تواند خیال هواداران را راحت کند.

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر