پرسپولیس / شناسه خبر: 100783 / تاریخ انتشار : 1398/6/24 09:18
|

تیم امید پرسپولیس بعد از شروع ضعیفی که در این فصل رقابت‌های امید تهران داشت در دو هفته اخیر نتایج خوبی گرفته است.
شاگردان حلالی در دو بازی اخیر خود دو برد 3 بر یک دشت کردند تا این تیم از قعر جدول کنده شده و تا رده یازدهم جدول بالا بیاید.
اسماعیل حلالی که تیمش بشدت از مشکلات مالی و کمبود امکانات رنج می‌برد معتقد است تیمش در این هفته‌ها سر و شکل گرفته و روند مثبتی را در پیش گرفته است اما از این به بعد کار برایش سخت‌تر خواهد بود.
تیم امید پرسپولیس آخر این هفته باید با تیم قعرنشین پیروان حجازی بازی کند و بعد از آن مقابل نفت ایرانیان قرار خواهد گرفت که وضعیت نسبتاً خوبی در جدول دارد.
 بعد از این دو بازی نیز دیدار دربی مقابل استقلال برگزار می‌شود که در ورزشگاه شهدای اسماعیلی یعنی خانه پایه‌های پرسپولیس برگزار خواهد شد.
پیش‌بینی می‌شود این مسابقه چیزی حدود یک هفته بعد از دربی بزرگسالان برگزار شود و قطعاً نتیجه دربی بزرگسالان در شرایط این مسابقه تأثیرگذار خواهد بود.
البته شرایط تیم امید استقلال با امید پرسپولیس قابل مقایسه نیست. امیدهای استقلال این هفته 6 گل به تیم خوب نفت ایرانیان زدند و به رده دوم جدول رسیدند. آنها به‌عنوان مدافع عنوان قهرمانی بیشتر بازیکنان اصلی فصل قبل‌شان را حفظ کرده و یکی دو بازیکن خوب دیگر هم جذب کرده‌اند.
با این وجود اسماعیل حلالی معتقد است تیمش تا دربی سر و شکل بهتری هم پیدا خواهد کرد هر چند اگر مشکلات مالی این تیم حل شود قطعا شرایط تیم امید پرسپولیس در آستانه دربی بهتر هم می‌شود.
 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر