پرسپولیس / شناسه خبر: 100780 / تاریخ انتشار : 1398/6/24 09:10
|

تیم ملی در دو فیفادی ماه سپتامبر فقط در یک مسابقه رسمی به میدان رفت و برخی پرسپولیسی‌های دعوت شده به تیم ملی در دیدار مقابل هنگ کنگ به میدان رفتند.
در این بازی مطابق انتظار علیرضا بیرانوند در ترکیب اصلی به میدان رفت اما در حالی که پورعلی‌گنجی نیمکت‌نشین شده بود، کنعانی‌زادگان کنار مجید حسینی در قلب خط دفاع بازی کرد.
پرسپولیس در فاز تهاجمی ترکیب تیم ملی هم یک نماینده داشت که مهدی ترابی بود و تیم ملی با سه بازیکن پرسپولیسی کارش را آغاز کرد.
در ادامه و در نیمه دوم وحید امیری هم به میدان رفت اما احمد نوراللهی و محمد نادری در این مسابقه نیمکت‌نشین محض بودند و این اردوی تیم ملی را بدون انجام مسابقه به پایان رساندند.
در واقع سهم پرسپولیس از این بازی ملی3/5 نفر بود که عملکرد بدی هم نداشتند. به بیرانوند و کنعانی زادگان که در خط دفاع فشاری وارد نشد و آنها کار خودشان را انجام دادند و ترابی و امیری هم پرتلاش کار کردند اما نقشی در گل‌های زده تیم ملی نداشتند.
این 6 بازیکن از روز پنجشنبه به اردوی پرسپولیس برگشتند و می‌توان گفت حداقل پنج نفرشان در ترکیب اصلی بازی با صنعت نفت خواهند بود. در عین حال باید دید با توجه به اینکه کنعانی زادگان در ترکیب اصلی تیم ملی بازی کرد باز هم نود دقیقه در لیگ روی نیمکت می‌نشیند یا نظر کالدرون نسبت به او عوض شده است.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر