پرسپولیس / شناسه خبر: 100764 / تاریخ انتشار : 1398/6/16 10:55
|
بازگشت به تمرین و پایان موقت شایعات

احمدزاده به لیست بازی با صنعت می‌رسد؟


همانطور که محسن خلیلی اعلام کرده بود فرشاد احمدزاده بعد از مصدومیتی که برایش به وجود آمد با شروع دوباره تمرینات در تمرین تیمش حاضر شد تا مشخص شود شایعات درباره کنار گذاشتن او به پایان رسیده و صحت ندارد. بعد از نیمکت‌نشینی مقابل پارس جم اعلام شد مسائل حاشیه‌ای در تمرینات باعث شده کالدرون از دست او دلخور شده و شماره 10 تیمش را نیمکت‌نشین کند.

این شایعات بعد از غیبت فرشاد در بازی با تراکتورسازی اوج گرفت و زمانی که مشخص شد این بازیکن به تبریز نمی‌رود شایعات زیادی درباره علت بیرون ماندن او از لیست به گوش رسید، از جمله اینکه با کالدرون درگیری لفظی داشته و از تمرین اخراج شده است.

خود احمدزاده به این شایعه واکنش نشان داد و با تکذیب این مسأله اعلام کرد مصدوم است. خلیلی هم بر مصدومیت احمدزاده تأکیدکرد و گفت با از سرگیری تمرینات او به تمرین باز خواهد گشت. با این حال شایعات همچنان درباره او ادامه دارد و گفته شده کالدرون به او تا نیم فصل زمان داده که رفتار انضباطی و‌ تمرینی‌اش را تغییر دهد و در خدمت تیم باشد وگرنه شاید در نقل و انتقالات زمستانی از تیم جدا شود. 

به هر حال احمدزاده از چهارشنبه در تمرین پرسپولیس حاضر شد تا فعلاً غائله ختم شود اما باید دید تا روز بازی با صنعت نفت آبادان چه شرایطی خواهد داشت و آیا کالدرون او را در لیست آن مسابقه قرار خواهد داد یا خیر.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر