پرسپولیس / شناسه خبر: 100762 / تاریخ انتشار : 1398/6/16 10:50
|
بدنساز سابق پرسپولیس بهتر بود یا فعلی؟

حالا همه مارکو را با والنسیا مقایسه می‌کنند

بعد از اینکه یکی از پیشکسوتان پرسپولیس به این اشاره کرد که در دوران برانکو موتور بازیکنان از دقیقه 65 به بعد روشن می‌شد همه یاد مارکو استیلینوویچ بدنساز کروات سرخ‌ها طی سه فصل گذشته افتادند. مارکو با حداقل مصاحبه و بدون حاشیه و کار اضافی طی آن سه فصل بهترین عملکرد را از خود برجای گذاشت و آنهایی که به کادر فنی پرسپولیس نزدیک بودند یکی از دلایل موفقیت سرخ‌ها را حضور این بدنساز مجرب در پرسپولیس می‌دانستند.
مارکو همراه با برانکو از پرسپولیس به الاهلی رفت و اینیگو والنسیا به‌عنوان بدنساز همراه کالدرون به پرسپولیس آمد. این بدنساز 43 ساله هم در زمینه بدنسازی تخصص دارد و مدرک گرفته ضمن اینکه با افراد سرشناسی در اسپانیا کار کرده است. والنسیا در دسته‌های پایین لیگ اسپانیا کار کرده، ضمن اینکه با داشتن مدرک مربیگری طعم سرمربیگری را هم چشیده است.
از این به بعد مطمئنا هواداران، پیشکسوتان و رسانه‌های بیشتری روی کار او متمرکز خواهند شد تا ببینند در مدت حدود دو ماه تمرینات پیش فصل، تیم پرسپولیس با متد بدنسازی این مربی چه شرایطی پیدا کرده است. یقیناً مقایسه با مارکو به خاطر دستاوردهای پرسپولیس در سه فصل گذشته کار والنسیا را هم مثل کالدرون دشوار خواهد کرد اما باید از بازی سوم به بعد شرایط بدنی بازیکنان پرسپولیس را سنجید و درباره کیفیت کار این مربی نظر داد.

captcha
تازه ها
بیشتر