فوتبال ایران / شناسه خبر: 100755 / تاریخ انتشار : 1398/6/13 19:20
|

روزی که علیرضا بیرانوند قرارداد خود را تا سال 1400 با پرسپولیس تمدید کرد عده‌ای گفتند او به نوعی جوگیر شده یا با توجه به خصوصیات بلندپروازانه‌اش می‌خواهد با تداوم حضورش در پرسپولیس به رکورد عابدزاده برسد یا محبوبیتی نزدیک به گلر افسانه‌ای سرخ‌ها دست و پا کند. بعدتر وقتی چندین بار بحث ترانسفر این دروازه‌بان به تیم‌های اروپایی مطرح شد برخی گفتند بیرانوند از تمدید قرارداد طولانی مدت با پرسپولیس پشیمان شده و حالا که باشگاه به او اجازه جدایی نمی‌دهد به اشتباهش پی برده است!
بعدتر و تا همین چند روز پیش بحث آپشن‌ها و بندهای داستان‌ساز قرارداد او به میان آمد و اینکه گلر ملی‌پوش سرخ‌ها دستمزد عجیب و غریبی از پرسپولیس می‌گیرد و حالا که مجبور شده از پیشنهاد ژاپنی و ترکیه‌ای خود بگذرد آنقدر مبلغ قراردادش را بالا برده که متضرر نشود.
در همین احوال و در کمال تعجب بدون اینکه خبری درباره تمدید قرارداد بیرانوند به میان بیاید و حتی شایعه‌ای در این خصوص در فضای مجازی بپیچد، بیرو با حضور در باشگاه پرسپولیس و جلسه با انصاری‌فرد قرارداد خود را تمدید کرد. حالا بیرانوند تا سال 1402 با پرسپولیس قرارداد دارد و پرسپولیسی خواهد ماند.
او می‌تواند تا پایان قراردادش در جمع سرخ‌ها بماند و به رکورد عابدزاده در پرسپولیس دست یابد و یکی از محبوب‌ترین‌های تاریخ باشگاه شود. در عین حال اگر بخواهد ترانسفر شود حتماً مبلغ قابل توجهی را به پرسپولیس خواهد رساند. در واقع بیرانوند با تمدید قراردادش هم باعث غافلگیری منتقدانش شد هم ثابت کرد حتی اگر رقم قابل توجهی از پرسپولیس گرفته باشد حواسش به منافع باشگاهش هم هست و با توجه به اینکه پرسپولیس در رشد او تأثیر بسیاری داشته قصد دارد به نوعی دین خود را به باشگاهش ادا کند.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر