پرسپولیس / شناسه خبر: 100743 / تاریخ انتشار : 1398/6/12 15:43
|
نشانه‌های امیدوارکننده در اولین حضور رسن

بشار همان هافبکی است که دنبالش می‌گردند

بشار با یک نیمه بازی برای پرسپولیس بعد از حدود دو ماه مصدومیت و روند درمانی‌اش به تیم ملی عراق برگشت و باید در همین فیفادی پیش رو در اردوی تیم ملی کشورش حاضر شده و به میدان برود.
بشار از شروع نیمه دوم بازی با تراکتور به جای عالیشاه به میدان رفت و اتفاقاً نمایش امیدوارکننده‌ای ارائه داد. با توجه به سیستمی که کالدرون به کار می‌گیرد عالیشاه در میانه زمین مثل امیری به نوعی سردرگم بود و کاری از پیش نبرد اما بشار با ورودش به میدان باعث شد تا هم ریتم حملات و سرعت انتقال توپ به خط حمله بیشتر شود هم در کارهای ترکیبی یک حلقه اصلی متصل‌کننده نفرات به هم باشد و کارهای ترکیبی با وجود او بهتر و کامل‌تر شکل بگیرد.
هر چند رسن هنوز از نظر فیزیکی با شرایط آرمانی‌اش فاصله دارد اما در همین یک نیمه نشانه‌هایی امیدوارکننده در بازی‌اش ارائه داد و ثابت کرد می‌تواند مشکل خط میانی پرسپولیس را کم کند.
بشار در حالی کم کم شرایط ایده‌آل را پیدا می‌کند که برخی پیشکسوتان و کارشناسان معتقدند پرسپولیس در هافبک میانی ضعف دارد و فقدان یک بازیکن خوشفکر و پاسور در قلب زمین مشکل‌ساز شده است. با این حال به نظر می‌رسد اگر رسن در فرم خوبش باشد، می‌تواند جلوتر از نوراللهی در نقش بازیساز و توپ پخش‌کن به کار کالدرون بیاید و قبل از دربی خیال او و هواداران را راحت کند.
 

captcha
تازه ها
بیشتر