پرسپولیس / شناسه خبر: 100733 / تاریخ انتشار : 1398/6/6 17:40
|

تمرین بدون کالدرون

بعد از بازی روز جمعه مقابل تراکتورسازی، پرسپولیس روز شنبه یک بازی دوستانه با حضور نفراتی خواهد داشت که در ترکیب اصلی بازی نبوده‌اند و نفرات ترکیب اصلی هم یک تمرین سبک را به منظور ریکاوری انجام می‌دهند.تمرینات پرسپولیس بعد از برنامه شنبه برای سه روز تعطیل خواهد بود و تمرینات از صبح روز چهارشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز خواهد شد.

همچنین گابریل کالدرون هفته آینده سفری به چین هم دارد تا با توجه به دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا، در گردهمایی مربیان برتر قاره آسیا در شانگهای شرکت کند. به این ترتیب، شروع تمرینات هفته آینده با دستیاران وی خواهد بود.

انصاری‌فرد دنبال مجوز

محمد حسن انصاری فرد که روز سه شنبه در اولین روز کاری، جلساتی را با معاون و مدیران باشگاه در ارتباط با اقدام‌های صورت گرفته در حوزه دریافت مجوز حرفه‌ای داشت، امروز میزبان جلسه‌ای با حضور سهیل مهدی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ بود. در این جلسه جمعی از مدیران باشگاه نیز شرکت داشتند.

برآیند این جلسه مثبت ارزیابی شد و مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در جریان این جلسه به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: قطعا این مورد با توجه به اهمیت در اولویت برنامه‌های کاری قرار گرفته است. با اقدام‌هایی که صورت می‌گیرد، بدون تردید باشگاه پرسپولیس مجوز حرفه‌ای را با تلاش بخش‌های مختلف باشگاه و همکاری کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ دریافت می‌کند و هواداران به هیچ وجه از این بابت نگرانی نداشته و مطمئن باشند این کار انجام می‌شود.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر