پرسپولیس / شناسه خبر: 100731 / تاریخ انتشار : 1398/6/5 16:34
|

تکذیب پرداختی هفته اول شهریور

بعد از اخبار تازه ای که درباره نارضایتی بازیکنان از شراطمالی شان شنیده شد علی رغبتی عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت:«بازیکنان مطالبات فصل قبل را دریافت کرده اند.در آنجا قول و قراری گذاشته شده که اصلا بحث هفته اول شهریور مطرح نشده است.»

عرب هم گفت:« بدهی بسیاری از بازیکنان پرداخت شده و برخی از آنها بالای 80 -90 درصد پول گرفته‌اند و بعضا حتی تسویه هم کرده‌ایم. »

مشکل انتقال پول کالدرون

باشگاه پرسپولیس هنوز موفق نشده قسط دوم قرارداد کالدرون و همکارانش را پرداخت کند.علی رغبتی گفته است:« ما با کادر فنی هم توافقاتی داشتیم، البته ما نتوانستیم از کشور ثالث هم پول کادر فنی را منتقل کنیم و این پول امانت نزد ما هست.»

هاشمی بود، نبی نبود

علی رغبتی عضو هیات مدیره پرسپولیس در خصوص اینکه آیا هاشمی در جلسه  صبح سه شنبه حضور داشت یا خیر گفت: امروز آقای نبی در جلسه حضور نداشت چون در سفر خارج از کشور بود.اگر لازم باشد از داخل جلسه ارتباط تلفنی می گیریم و نظر آنها را جویا می شویم.امروز آقای هاشمی در نشست ما حضور داشت.»ما که نفهمیدیم وقتی جلسه تمام شده  و انصاری فرد را به عنوان مدیرعامل انتخاب کرده اند دیگر چرا دنبال گرفتن نظر نبی هستند؟

بحث مساله ریحان فیلم

ریحان فیلم همان شرکتی است که مجری بلیت فروشی پرسپولیس در فصل جدید بوده اما ظاهرا مبلغی به باشگاه داده و بین طرفن مشکلاتی جدی ایجاد شده است.رغبتی در این باره گفته:« ما قراردادی داریم ولی هنوز تاریخ شروع قرارداد نرسیده است. ما دوست داریم کسانی که به پرسپولیس کمک کرده‌اند ضرر نکنند.»عرب هم توضیح داده:« شرکت توسعه و تجهیز امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ایجاد کرده که در اختیار استقلال، پرسپولیس و تیم‌ملی است.به همین دلیل آنها معتقدند نمی‌توانند امکانات را به صورت اجاره به شرکت دیگری بسپرسند و باید کارها را خودشان انجام دهند. دلیل آنها هم این است که نمی‌خواهند به امکاناتی که ایجاد کردند صدمه‌ای وارد شود. هم‌چنین آنها به خاطر متصل بودن به سامانه ثبت احوال،معتقدند اطلاعات این سامانه باید محرمانه بماند.بلیت‌فروشی یک موضوع است و کارت‌های هواداری هم یک موضوع دیگر که منافاتی با یکدیگر ندارند.در مورد شرکت مذکور در جلسه هیات مدیره صحبت شد تا این مشکلات حل شود.»

11-350

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر