پرسپولیس / شناسه خبر: 100723 / تاریخ انتشار : 1398/6/3 16:23
|

جایزه برانکو بایگانی می‌شود؟

در شرایطی که قبل از برگزاری مراسم برترین‌های لیگ هجدهم شایعه شده بود یحیی گل محمدی جایزه بهترین مربی فصل را از آن خود خواهد کرد اما این جایزه مطابقه انتظار به برانکو ایوانکوویچ رسید که با پرسپولیس در فصل گذشته دبل کرد و این تیم را به فینال لیگ قهرمانان آسیا رساند.

از آنجایی که برانکو دیگر در ایران حضور ندارد طبیعتا در مراسم حضور نداشت. جایزه این بخش توسط گودرزی معاون استاندار اهدا شد که او با توجه به عدم حضور برانکو در ایران به حالت شوخی گفت سیدجلال حسینی برای دریافت جایزه  روی سن برود چون عرب و برانکو با هم خیلی خوب نیستند!

البته که سیدجلال قطعا این جایزه را به باشگاه خواهد داد اما باید دید با توجه به کشمکش‌هایی که وجود دارد به دست برانکو خواهد رسید یا در باشگاه به عنوان یکی از دستاوردهای باشگاه بایگانی می شود.

البته بعید نیست باشگاه از نماینده برانکو بخواهد برای دریافت این جایزه اقدام کند چرا که ظاهرا غیر از تندیس مریوط به هر بخش،نفرات برگزیده ساعت‌های گرانقیمتی هم به عنوان جایزه دریافت کرده اند.

چرا درفشی فر چمن طبیعی ندارد؟

پرسپولیس برای 10 جلسه تمرین در ورزشگاه خیریه عمل با مدیریت این مجموعه قرارداد بسته بود که کلا 9 جلس در این زمین تمرین کرد که حتما مبلغ گزافی هم برای این منظور هزینه کرده است اما مطابق انتظار نه چمن این مجموعه کیفیت مناسبی داشت نه امکانات این مجموعه برای تمرینات پرسپولیس جواب می داد.

محسن خلیلی مدیر تیم پرسپولیس با اعلام شرایط نه چندان جالب این مجموعه گفته پرسپولیس برای مواقعی  که چمن ورزشگاه کاظمی باید نفسی بکشد دنبال یک زمین دیگر می گردد که امکانات و چمن بهتری داشته باشد اما با مطرح شدن این موضوع باز هم بحث عدم کاربری از مجموعه فوق العاده درفشی فر پیش می آید.مدیران پرسپولیس سه سال این مجموعه را برای تیم های فوتبال باشگاه بلااستفاده قراردادند و سر آخر زمین این مجموعه چمن مصنوعی شد و حالا اجاره داده شده است.اینجا سوال بزرگی پیش می آید که چرا مسولان باشگاه نتوانستند با وجود مزایده و زیرسازی سراغ چمن طبیعی نرفتند تا الان پرسپولیس بدون دغدغه از امکانات ورزشگاه خودش استفاده کند و باشگاه هزینه گزافی متحمل نشود؟

3-350

 

11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر