پرسپولیس / شناسه خبر: 100720 / تاریخ انتشار : 1398/6/2 18:21
|

ایران ورزشی - پرسپولیس در آمار بازی اول شرایط قابل قبولی داشت و این نشان می دهد تیم کالدرون در گام اول با وجود ناهماهنگی ها و عدم شناخت کافی از حریفش، شرایط فنی نسبتا مناسبی دارد.هر چند پرسپولیس در دقایقی نسبتا طولانی از نیمه نخست و 15 دقیقه پایانی نمایش منفعل و پر اشتباهی داشت اما در مجموع امیدوار کننده ظاهرا شد و آمار نیز نشان می دهد تیم کالدرون گام اول را مطمئن برداشته است.

پرسپولیس در این بازی 58 درص مالکیت توپ داشت  و 332 پاس هم داد که 247 پاس بازیکنان این تیم به مقصد رسید.یعنی بازیکنان سرخپوش 74 درصد دقت پاس داشتند.در شوت به چارچوب پرسپولیس آمار قابل قبولی داشت و 8 ضربه به دروازه حریف زد که 4 تایش در چارچوب بود و تبدیل به موقعیت جدی گل شد.

درآیتم ارسال ها پرسپولیس از حریفش عقب تر بود و فقط 13 ارسال روی دروازه حریف انجام شد تا مشخص شود سرخ ها بیشتر با کار ترکیبی سعی در پیدا کردن راهی برای نفوذ به لایه های پیچیده دفاعی حریف داشتند که البته فقط یک بار موفق به گلزنی شدند و سه شانس گل دیگر هم ایجاد کردند.

پرسپولیس در نبردهای هوایی موفق برتر از حریف خود عمل کرد که بارزترین عملکرد را در این آیتم شجاع خلیل زاده ارائه کرد که تقریبا تمام سرهای اول را زد  و در خط دفاع بی اشتباه بود.

پرسپولیس کمتر از حریفش خطا کرد چرا که بیشتر صاحب تپ شد و یک اخطاری هم ثبت کرد که کاپیتان سخر ها اولین اخظطاری این تیم در فصل جدید بود.

11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر