پرسپولیس / شناسه خبر: 100697 / تاریخ انتشار : 1398/5/27 17:58
|
اطمینان می‌دهم جونیور راندمان خوبی خواهد داشت

کالدرون: نیاز ندارم چیزی درباره حاشیه‌های باشگاه بدانم

همه تیم ها تلاش می کنند برای چهارمین بار قهرمان نشویم/ انسان افتاده‌ای هستم اما خواسته‌های بزرگی دارم/هم نتیجه می گیریم هم زیبا بازی می‌کنیم

یکشنبه تنها روز هفته است که می توان از پرسپولیس و کالدرون خبرهای تازه را شنید.البته سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در این مدتی که رودرروی رسانه ها قرار گرفته نشان داده اهل هوچی گری و شلوغکاری نیست.خوشبختانه از آن مدل خارجی هایی هم نیست بی آنکه چیزی در چنته داشته بانشد بخواهند خودشان را خیلی زود توی دل هوادار و رسانه جا کنند و با شیرین‌کاری و حرف‌های جالب مورد توجه قرار بگیرند.کالدرون مصاحبه هایش را کوتاه و مختصر و مفید انجام می دهد و  در بدو حضورش در فوتبال ایران دنبال داستان سرایی و داستان پردازی نیست.او امروز (یکشنبه) قبل از شروع تمرین در ورزشگاه خیریه عمل با خبرنگاران صحبت کرد.

شرایط تیم قبل از بازی با پارس جم در هفته اول لیگ چگونه است؟

بعد از سه دوره قهرمانی آماده شروع پرقدرت لیگ هستیم. از کار بازیکنانم راضی هستم در این چند هفته خیلی خوب با هم آشنا شدیم.شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی هم انجام دادیم و می‌توانم بگویم که برای بازی اول آماده هستم.

شایعه حضور کنعانی‌زادگان در لیست مازاد چگونه منتشر شد؟از بین سیدجلال و کنعانی کدام بازی می کند؟

 این مسئله صحت ندارد.ما سه مدافع خیلی خوب و بین‌المللی در تیم‌مان داریم که در این لیگ فرسوده به همه‌ی آنها نیاز مبریم داریم مخصوصاً اینکه سیدجلال، بازیکنی پا به سن گذاشته است. در کنار این مسئله ممکن است مدافعان ما محروم و مصدوم شوند و حتماً لازم است که سه دفاع خوب داشته باشیم. کنعانی‌زادگان بازیکن ملی‌پوش و جوان تیم است که حتماً برای آینده پرسپولیس لازم است. ما از این مدافعان به تناوب در ترکیب اصلی استفاده خواهیم کرد. ممکن است در بازی اول یکی از آنها روی نیمکت باشد و در بازی بعدی نفری دیگر. در هر صورت ما 16 بازیکن آماده می‌خواهیم که پنج نفر آنها روی نیمکت خواهند نشست. در هر بازی باید این نفرات آماده باشند تا بیشترین کارایی را داشته باشند. با توجه به طولانی بودن فصل از تمام نفراتی که داریم استفاده خواهیم کرد. همه چیز برای شروع خوب لیگ آماده است و من مانده‌ام چرا هنوز فصل شروع نشده چنین سؤالات حاشیه‌ای می‌پرسید.

آیا جونیور براندائو با نظر شما به پرسپولیس می‌آید؟

 بله، او ساعت 1:40دقیقه بامداد فردا(دوشنبه) وارد تهران می‌شود و فردا صبح تست‌های پزشکی را پشت‌‌سر می‌گذارد و در صورتی که همه چیز خوب پیش برود از دو روز دیگر در تمرینات با ما خواهد بود.

شایعه استعفای ایرج عرب از مدیرعاملی پرسپولیس به گوش می‌رسد. آیا این مسئله روی روند کاری شما اثرگذار خواهد بود؟

 شخصاً چیزی از حواشی نمی‌دانم چرا که نمی‌توانم مطالب فارسی را بخوانم. من با تیم در ارتباط هستم و تیم من آماده است و می‌دانم که چیزی از بیرون نمی‌تواند روی ما اثر بگذارد. نیاز هم ندارم که چیزی در این باره بدانم. من کنار تیمم هستم و از شرایط آن رضایت دارم. حواشی روی تیم ما تأثیر منفی نخواهد گذاشت و کارمان را پیش خواهیم برد.

از روند آماده‌سازی تیم رضایت دارید؟

 تجهیزات ورزشگاه شهید کاظمی خوب است و تیم‌های بزرگ همیشه تجهیزات خوبی هم دارند که شرایط پرسپولیس هم همین‌گونه است.

بازی مقابل پارس جم در هفته اول لیگ را چطور می بینید؟

 به هر حال بازی اول همیشه سخت است اما ما باید ببریم و بهانه‌ای هم در این باره وجود ندارد. بازی اول مهم‌ترین بازی ما است و فشاری هم روی تیم خودم احساس نمی‌کنم. باخت رقبا مقابل ما یک مسئله طبیعی است چرا که ما قهرمان هستیم و مسئولیت این تیم هم با من است ما بهانه‌ای نداریم و با همه احترامی که برای رقبا قائل هستیم باید برنده شویم. من انسان افتاده‌ای هستم اما خواسته‌های بزرگی دارم. پرسپولیس تیمی است که فوتبال خوبی را ارائه خواهد داد.

قبول دارید سطح توقع از تیم پرسپولیس به مراتب خیلی بیشتر از تیم‌های دیگر است؟

بله، من برای همین کار اینجا هستم. وقتی ما سه سال قهرمان شده‌ایم همه‌ی تیم‌ها تلاش می‌کنند که برای چهارمین بار این اتفاق رخ ندهد. ما اما تلاش کرده و می‌کنیم که این قهرمانی برای چهارمین بار تکرار شود. مطمئن باشید ما سعی می‌کنیم در کنار اینکه نتیجه لازم را می‌گیرم، زیبا هم بازی کنیم. از شرایط تیمم راضی هستم و کارهایی که باید در تمرینات انجام می‌دادیم را پشت سر گذاشته‌ایم.

با توجه به اینکه جونیور خیلی دیر به تیم اضافه می شود چه تضمینی وجود دارد که در لیگ ایران موفق شود؟

 بله، موافق نظر شما هستم که مهاجم‌مان را دیر جذب کردیم. به‌هرحال با بودجه‌ای که در اختیارمان بود، توانستیم جونیور را به خدمت بگیریم. مسلماً جذب بازیکن بزرگ و مطرح رقم سنگینی را می‌خواست. البته که من اطمینان می‌دهم جونیور راندمان خوبی در فوتبال ایران خواهد داشت.

به نظرتان در بازی اول رادووویچ می تواند جانشین خوبی برای بیرانوند باشد؟

 بیرانوند جایگزین ندارد چرا که واقعاً در آسیا بهترین است. البته رادوشویچ هم بازیکن مهمی برای تیم ماست و در بازی‌های دوستانه راندمان خوبی داشته است. او در بازی هفته اول فرصت خوبی دارد تا خودش را نجات دهد.

11

captcha
تازه ها
بیشتر