پرسپولیس / شناسه خبر: 100696 / تاریخ انتشار : 1398/5/27 17:36
|

قول باشگاه به کالدرون

تغییر محل تمرین پرسپولیس در آستانه لیگ برتر باعث تعجب کالدرون شد. سرمربی سرخپوشان که در ابتدای حضورش در این تیم از امکانات ورزشگاه محل تمرین پرسپولیس بازدید کرده بود تصور می کرد برنامه های تمرینی‌اش تا پایان فصل در همین مکان برگزار می شود اما رسیدگی به چمن ورزشگاه شهید کاظمی سبب شد تا سرخ ها ۱۰ روز مانده به آغاز بازی‌های خود مجبور به جابجایی شوند.

البته مسئولان باشگاه پرسپولیس که می خواهند چمن این مجموعه را به خوبی ترمیم کنند به کالدرون قول مساعد داده اند که چمن ورزشگاه را خیلی زود روبراه خواهند کرد.قرار است مشکلات چمن ورزشگاه شهید کاظمی تا اواسط شهریورماه به طور کامل برطرف شود و سرخ‌ها بازگشت زودهنگامی به چمن تمرینی چندسال اخیر خود داشته باشند.

تغییر سه عضو هیات مدیره

خبرگزاری مهر خبر داده محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش تصمیم گیری درباره تغییر در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را به هفته جاری موکول کرد تا سرخ ها در آستانه لیگ برتر با شوک جدیدی روبرو شوند.

داورزنی در حالی بررسی وضعیت هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را رسانه ای کرد که خبرهای رسیده نشان می دهد ایجاد تغییر قطعی شده است.

مهرداد هاشمی،جعفر کاشانی، ایرج عرب، علی رغبتی و مهدی محمدنبی هیات مدیره فعلی پرسپولیس را تشکیل می دهند که جدایی سه تن از آنها قطعی شده و مسعود سلطانی‌فر به عنوان رئیس مجمع این باشگاه چینشی کاملا متفاوت را نسبت به گذشته برای هیات مدیره این تیم در نظر گرفته است.

عرب دنبال بلیت فروشی

ایرج عرب روز شنبه برای پیگیری بلیت‌فروشی بازی‌های خانگی این تیم در لیگ برتر نوزدهم به شرکت تجهیز و توسعه رفت تا با مسئولان این شرکت جلسه‌ای برگزار کند.از آنجایی که قرار است بلیت‌فروشی بازی‌های خانگی پرسپولیس در اختیار شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی باشد، به همین دلیل عرب جلسه‌ای با مسئولان این شرکت برگزار کرد.

این جلسه در حالی برگزار شد که باشگاه پرسپولیس اردیبهشت ماه قراردادی با شرکت ریحان‌فیلم برای فروش بلیت بازی‌های خانگی این باشگاه منعقد کرده بود و حالا تکلیف این قرارداد هم نامشخص است. این قرارداد اردیبهشت ماه امضاء شده و باشگاه پرسپولیس 7 میلیارد تومان از این شرکت دریافت کرده که باید تکلیف این پول هم مشخص شود.

11-350

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر