پرسپولیس / شناسه خبر: 100683 / تاریخ انتشار : 1398/5/26 16:45
|

همه پایه‌ها بردند

بعد از چند هفته ناکامی بالاخره تیم های پایه پرسپولیس در بازی های این هفته خو د برنده شدند.

شاگردان رضا جباری در تیم نوجوانان که در دسته برتر حضور ندارند  در خانه منتخب ستارگان به پیروزی 4 بر یک دست پیدا کردند و به این ترتیب با توجه به تفاضل گل در میان تیم‌های سه امتیازی، مکان دوم جدول را به خود اختصاص دادند.

نونهالان پرسپولیس هم مقابل تهرانجوان با یک گل به پیروزی رسید تا با سه پیروزی و دو شکست در مکان ششم جدول قرار داشته باشد.در  حال حاضر سه تیم دیگر همراه با نونهالان پرسپولیس، 9 امتیازی هستند.

اما امیدهای پرسپولیس هم این هفته به اولین پیروزی خود دست پیدا کردند و مقابل اروند چرخ به پیروزی 3 بر یک رسیدند. سرخپوشان امید با 4 امتیاز در 6 بازی در مکان سیزدهم جدول بازی‌ها قرار گرفته‌اند.

همچنین جوانان پرسپولیس این هفته، دومین پیروزی خود در رقابت‌ها را رقم زد. آنها با شکست دو بر صفر تیم احسان ری، با 7 امتیاز در مکان دهم جدول قرار دارند.

چه کسی دنبال مهدی‌خانی است؟

خبر آمده مهدی مهدی‌خانی مهاجم پدیده و تیم المپیک با یحیی گل محمدی در پدیده به مشکل برخورده و قرار است از این تیم جدا شود.همچنین خبر آمده این بازیکن مذاکراتی با پرسپولیس داشته تا در صورت گرفتن رضایتنامه اش از پدیده، پرسپولیسی شود.

در اینکه مهدی‌خانی بازیکن با استعداد و قابلی است شکی وجود ندارد اما پرسپولیس برای چه باید با این بازیکن مذاکره کند و اصلا مهدیخانی به چه کارش می آید؟

مهدی‌خانی مهاجم زیر 23 سال است اما همین حالا پرسپولیس سه مهاجم زیر 23 سال به نام های محمد امین اسدی، امیر روستایی و مهدی عبدی دارد ضمن اینکه کالدرون سعید کریمی و احمدرضا احمدوند را هم کنار گذاشته و نیازی به مهاجم زیر 23 سال دیگری ندارد.

گفتنی است مهدی‌خانی سال گذشته در ورزشگاه آزادی دروازه پرسپولیس را باز کرد و مدتی گفته می‌شد برانکو او را برای فصل جدید می خواهد اما حالا که برانکو در پرسپولیس حضور ندارد مشخص نیست چه کسی دنبال این مهاجم افتاده است.

11-350

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر