پرسپولیس / شناسه خبر: 100682 / تاریخ انتشار : 1398/5/26 16:26
|

گروه اول ثبت کردند

سرانجام روز موعو فرا رسید و بازیکنان و اعضای کادر فنی پرسپولیس قراردادهای خود را در هیات فوتبال تهران ثبت کردند.گروه اول شامل اعضای کادر فنی و تعدادی از بازیکنان می شدند که همراه با امام وردی مسوولثبت قرارادهای باشگاه در دفتر هیات فوتبال تهرن حاضر شدند و قراردادشان را امضا کردند.صبح امروز ابتدا بشار رسن همراه با وحید امیری و محمدحسین کنعانی زادگان ایران در دفتر هیات فوتبال استان تهران حاضر شدند تا قرارداد خود را ثبت کنند.سپس قراردادهای گابریل کالدرون، خوآگین و اینیگو والنسیا نیز به ثبت  رسید.همچنین امیر روستایی، محمدامین اسدی، فرشاد احمدزاده، محمد نادری، احسان حسینی و امیرحسین بیات نیز قراردادهای خود را رسمی کرده و به ثبت رساندند.

وضعیت نامشخص نوراللهی

در حالی که قرار است از روز پنج‌شنبه لیگ برتر آغاز شود اما وضعیت احمد نوراللهی با پرسپولیس هنوز به صورت کامل مشخص نشده است. نوراللهی که با پیشنهادهایی از برخی از تیم‌های خارجی روبرو شده بود تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارد و در حالی که ایرج عرب مدیرعامل این باشگاه با همه بازیکنان تمدید قرارداد کرده است اما با نوراللهی هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده و این مساله آینده این بازیکن را در جمع سرخ‌پوشان با ابهام روبرو کرده است. از طرف دیگر این بازیکن بخش نسبتا زیادی از مطالبات مالی فصل گذشته خود را از پرسپولیس نگرفته و این مسائل هنوز درباره نوراللهی مبهم مانده است.

سیدی ثبت نکرد

اعضای پرسپولیس در حالی امروز(شنبه) به هیات فوتبال رفتند که محسن سیدی مربی دروازه‌بانان این تیم همراه با سایر مربیان در هیات فوتبال حاضر نشد.این مربی به دلیل سفر به رشت در تهران حضور نداشت اما بعد از ظهر امروز و برای حضور در تمرین پرسپولیس خود را به تهران خواهد رساند. قرار است طی فردا (یکشنبه)یا روز دوشنبه سیدی با حضور در هیات فوتبال برگه‌های مربوط به خود را امضا کند.

تکذیب درباره بیرانوند

ایرج عرب با تکذیب خبر دریافت 7 میلیارد تومان توسط بیرانوند از پرسپولیس گفت: بیرانوند غیرت کرد و ماند. ما با او صحبت کردیم و او را راضی کردیم.

11-350

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر