پرسپولیس / شناسه خبر: 100672 / تاریخ انتشار : 1398/5/25 17:21
|

سرخ‌ها در آخرین بازی تدارکاتی خود در تمرینات پیش فصل در فاصله هشت روز تا دیدار نخست فصل‌شان مقابل پارس جم مقابل گل گهر سیرجان به برتری رسیدند.

پرسپولیس در ورزشگاه کارگران و پشت درهای بسته موفق شد تیم وینکو بگوویچ را با نتیجه دو بر یک شکست دهد .از آنجایی که این بازی پشت درهای بسته برگزار می شد همه نگاه ها به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس بود تا از اتفاقات و اطلاعات این بازی سر دربیاورند اما به نظر می رسد حداقل در مورد اعلام ترکیب نیمه دوم ،سایت باشگاه گزارش کاملی ارائه نداده است.

کالدرون در این مسابقه ابتدا ترکیب دوم خود را به میدان فرستاد و در شروع نیمه دوم ترکیب اصلی یا اولیه خود را وارد میدان کرد.در واقع او نیمه دوم را با یازده تغییر در تیمش ایجاد کرد که اشاره ای به این تغییرات در گزارش مربوطه نشده است!

پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب بوژیدار رادوشوویچ،سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده،محمد نادری، مهدی شیری،احمد نوراللهی،فرشاد احمدزاده، وحید امیری،امید عالیشاه،مهدی ترابی و علی علیپور به میدان رفت که با این ترکیب دو گل به ثمر رساند و یک گل خورد.

پیش بینی می شود پرسپولیس با همین ترکیب در دیدار مقابل پارس جم حاضر شود و بعید نیست سایت باشگاه به همین خاطر مخفیکاری کرده باشد.

11

captcha
تازه ها
بیشتر