پرسپولیس / شناسه خبر: 100660 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 17:56
|

تدارکاتی‌ها تمام شد

همان گونه که انتظار می رفت با اعلام کالدرون بازی با گل گهر سیرجان آخرین بازی تدارکاتی پرسپولیس قبل از آغاز لیگ برتر نوزدهم خواهد بود و سرخ‌پوشان دیگر بازی‌های تدارکاتی برگزار نمی‌کنند. از آنجایی که لیگ برتر از هفته آینده آغاز می‌شود سرمربی آرژانتینی پرسپولیس ریسک نخواهد کرد و به این خاطر بازی عصر چهارشنبه مقابل تیم بگوویچ آخرین دیدار تدارکاتی سرخ ها خواهد بود.

کمال مصدوم نیست

کمال کامیابی نیا پس از اینکه دوران نقاهت بعد از مصدومیت را پشت سر گذاشت از روز سه شنبه تمرینات خود را با سایر بازیکنان آغاز کرد.برخلاف شایعات روزهای اخیر، این بازیکن به بهبودی کامل دست پیدا کرد و حتی قرار بود از دو روز قبل در تمرینات گروهی پرسپولیس حاضر شود اما با درخواست کالدرون ،کامیابی‌نیا از سه شنبه در تمرینات گروهی شرکت کرد.

مشکل مترجم کالدرون

کوروشاشکبوس که در چند هفته اخیر در تمرینات پرسپولیس وظیفه ترجمه صحبت‌های کالدرون را برعهده داشت، به دلیل امضا نشدن قراردادش و اختلافاتی که روی مسائل مالی به وجود آمده، در تمرینات حاضر نمی‌شود، اما این در حالی است که محسن خلیلی مدیر تیم پرسپولیس به این مترجم جوان اعلام کرده تا قراردادش را با پرسپولیس به امضا برساند، هر چند که اختلافاتی که بر روی مسائل مالی وجود دارد، از این مسئله جلوگیری کرده است.اشکبوس گفته:« برای امضای قرارداد به من گفتند که مبلغ پیشنهادی‌ات را بگو و من هم مبلغ خودم را اعلام کردم اما آقای خلیلی به من گفت اگر قرار است با این رقم کار کنی، من خودم مترجم می‌شوم. آنها به من گفتند که همان قراردادی که با کمال سیف می‌خواستند ببندند را با من هم می‌بندند، اما فعلا اتفاقی رخ نداده است.»

مبلغ قرارداد براندائو مخفی ماند

سایت برزیلی opopular، جونیور براندائو، مهاجم تیم لودوگورتس بلغارستان به تیم پرسپولیس پیوست. او امروز چهارشنبه به ایران سفر می‌کند تا بعد از انجام معاینات پزشکی قرارداد خود را با این تیم امضا کند.مبلغ این قرارداد رسانه‌ای و اعلام نشده ولی حضور براندائو در تیم ایرانی قطعی است.مهاجم برزیلی نیز در صحبت‌هایی با رسانه‌ها اعلام کرد که قرارداد خود را با تیم گویاس در کشورش لغو کرده تا بتواند راهی فوتبال ایران و تیم پرسپولیس شود که از تیم‌های صاحب‌نام در آسیاست.

11-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر