فوتبال ایران / شناسه خبر: 100658 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 17:40
|
خبرهای تازه باز هم از ایتالیا آمد

بحران ۴۸ ساعته تمام شد: استراماچونی و استقلال ادامه می‌دهند

بحران ۴۸ ساعته استقلال با استراماچونی تمام شد و خبرنگار ایتالیایی نزدیک به سرمربی استقلال نوشت که او با باشگاه به توافق تازه‌ای رسیده است.

دی مارتزیو روزنامه نگار ایتالیایی که در روزهای اخیر با انتشار اخباری پیرامون استراماچونی و مساله جدایی او از استقلال، نگاه‌ها را معطوف به این مربی کرده بود، امروز با انتشار گزارشی در سایت شخصی خود شایعات پیرامون جدایی سرمربی سابق اینتر را رد کرد. او نوشت:

کافی بود تا استراماچونی درباره خداحافظی احتمالی اش صحبت کند تا هواداران استقلال به حرکت دربیایند، ابتدا با اعتراض مقابل ساختمان باشگاه و سپس با مصاحبه ای از سوی مدیرعامل باشگاه که در مصاحبه ای به رسانه های ایران گفت که استراماچونی سرمربی ما باقی خواهد ماند؛ آن هم در پایان یک گفت و گوی از راه دور میان باشگاه استقلال و فدریکو پاستورلو ایجنت استراماچونی که برای روشن شدن ایده های طرفین انجام شد.

دی مارتزیو در توضیح شرایط نوشته : سرمربی سابق اینتر  درباره جاه طبی باشگاه استقلال  به طور خاص با اتفاقاتی که در مورد انتقال درامه، پوچارلی، میلیچ رخ داد،دچار تردید شده بود.همچنین  مشکلات مربوط به سازماندهی تیم هم موجب نگرانی سرمربی استقلال شده بود . وعده هایی به مانند مساله مدیر ورزشی یا نداشتن مرکز تمرین مناسب که به زبان آمده اما حل نشده اند آن هم در شرایطی که لیگ برتر ایران هفته آینده آغاز می شود .در این شرایط  اگرچه استراماچونی تهدید به خداحافظی کرد اما مدیریت استقلال از این فرصت استفاده کرده و با وعده اینکه مسائل  را در این مدت کوتاه حل خواهد نمود، استراماچونی را در استقلال نگه داشت. با این وصف استراماچونی حداقل در حال حاضر در ایران ماندنی است و حالا همه چیز به باشگاه برمی گردد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر