پرسپولیس / شناسه خبر: 100655 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 16:46
|
تفاوت‌های مربی جدید با برانکو از زبان کریم باقری:

کالدرون حمله و تعداد گل بالا می‌خواهد

مربیان کروات روی توان بدنی و نظم و انضباط خوب کار می کنند. نه اینکه کالدرون غیر از این باشد ولی او شکل متفاوتی از فوتبال را مد نظر دارد.

کریم باقری در بخشی از مصاحبه خود با سایت باشگاه پرسپولیس درباره احتمال شنیدن شعار از سکها در صورت نتیجه نگرفتن پرسپولیس در بازی اول گفت:«بالاخره ممکن است چنین مسائلی پیش بیاید. ممکن است بعضی بخواهند از احساسات هواداران بهره برداری کنند.نمی شود گفت اصلا این طور نخواهد بود. این تصمیمی است که هواداران در ورزشگاه و خارج از آن، باید برای تیم خود بگیرند. البته نظر من این است که هواداران مثل سال‌های قبل از پرسپولیس و تیم حمایت می کنند. دلگرمی ما واقعا به هواداران است و این یک شعار نیست.من فقط می توانم بگویم امسال همه ما باید هوشمندانه تر عمل کنیم. آنهایی که پرسپولیس را دوست ندارند یا آن را سد راه خودشان می بینند امسال تلاش می کنند از این مسائل برای ایجاد مشکل بین هواداران با باشگاه و تیم استفاده کنند.آنها منتظر فرصت هستند.حتما سعی می کنند میان هواداران و بین آنها و تیم تفرقه و فاصله بیندازند و اتحاد و همدلی و اعتماد را از بین ببرند چون می دانند بدون اینها هر مجموعه ای آسیب پذیر می‌شود. پس همه باید باهوش و باهم باشیم.»

باقری درباره تفاوتهای برانکو و کالدرون هم گفت:« سبک کار مربیان با هم فرق می کند. مربیان کروات روی توان بدنی و نظم و انضباط خوب کار می کنند. نه اینکه کالدرون غیر از این باشد ولی او شکل متفاوتی از فوتبال را مد نظر دارد. او بازی با حمله ها و تعداد گل های بالا می‌خواهد.آمار هم نشان می دهد ما از این جهت افت داشتیم. هدف کالدرون این است که پرسپولیس را از نظر نوع بازی یک مرحله بالا ببرد.بچه با این سبک ارتباط برقرار کردند ولی جا افتادن آن مستلزم بازی‌های بیشتر در طول فصل است.»

مربی پرسپولیس درباره شایعات پیرامون کاپیتانی سیدجلال هم گفت:« متاسفانه این قبیل حواشی در اطراف پرسپولیس همیشه وجود دارد. مهم است که با هوشیاری به آنها به شکلی بها ندهیم که تکرار شود. در مورد سید جلال اصلا مساله ای وجود نداشت.او مصدوم بود.همه هم می دانستند و این باعث شد در بازی های دوستانه کمتر حضور داشته باشد.بالاخره پرسپولیس اگر 10 تا دوست داشته باشد، 5 تا دشمن هم دارد که موفقیتش را نمی خواهند.»

11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر