پرسپولیس / شناسه خبر: 100651 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 16:02
|
کادرفنی پرسپولیس و عدم اطلاعات کافی از حریف هفته اول

تغییرات زیاد پارس، کالدرون و خواکین را گیج کرده

مساله‌ای که در مورد تیم‌های فراز کمالوند می تواند نگران کننده باشد این است که او بعضا از بازیکنان گمنام لیگ یک و دو در ترکیب تیم‌هایش استفاده می‌کند و این می‌‌تواند پرسپولیس را غافلگیر کند.

وقتی برنامه لیگ اعلام شد همه گمانه زنی‌ها مبنی بر این محور بود که پرسپولیس در شروع فصل کار دشواری در پیش خواهد داشت چرا که از هفته دوم تا ششم باید با سه چهار تیم مدعی و قدرتمند بازی ند و این برای تیمی که در کادر فنی‌اش تغییرات وسیعی داشته و این کادر شناختی از لیگ ایران ندارد می تواند خطرناک باشد.

با این حال آنچه به آن چندان توجه شند بازی افتتاحیه فصل سرخ‌هاست.مسابقه ای که غیر از مسائل روانی و اتفاقاتش روی کاغذ بازی راحتی برای تیم کالدرون خواهد بود اما به نظر می رسد این قضاوت کاملا سطحی و شتابزده است.

واقعیت این است که پرسپولیس درهمین هفته نخست و بازی مقابل پارس جم کار دشواری در پیش دارد چرا که این تیم دچار تغییرات گسترده ای شده و کاملا ناشناخته روبروی پرسپولیس قرار می گیرد.

چند روز قبل خواکین مغز متفکر کالدرون از آنالیزور پرسپولیس خواست اطلاعاتی درباره این حریف به او ارائه دهد اما واقعیت این است که پارس جم نقدر نسبت به فصل قبل تغییر کرده که اطلاعات فصل قبل کمکی به کادر فنی فعلی پرسپولیس نخواهد کرد.

پارس جم در کادر فنی تغییرات گسترده ای داشت و فراز کالوند جای مهدی تارتار را گرفت.غیر از این نماینده شهرستان جم در لگ برتر تا اینجای فصل نقل و انتقالات 19 بازیکن ورودی و 13 خروجی داشت که بیشتر نفرات اصلی اش جزو این گروه سیزده نفره هستند و تنها نفراتی مثل محمد نوری و شهرام گودرزی در این تیم ماندنی شده اند.

جدا از این مساله‌ای که در مورد تیم‌های فراز کمالوند می تواند نگران کننده باشد این است که او بعضا از بازیکنان گمنام لیگ یک و دو در ترکیب تیم‌هایش استفاده می‌کند و این می تواند درصد غافلگیر کنندگی پارس جم را در هفته نخست لیگ برتر افزایش دهد.

در واقع بازی هفته اول برای پرسپولیس هم اهمیت بسیار زیادی دارد هم اینکه برخلاف آنچه تصور می شد اصلا بازی راحتی نخواهد بود.

11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر