فوتبال ایران / شناسه خبر: 100650 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 15:51
|
آندره‌آ اخموترین چهره تمرینات استقلال

استراماچونی - استقلال: تهدید جدایی پابرجاست

تهدید به جدایی استراماچونی از استقلال همچنان پا برجا است. آندره‌آ تا برآورده شدن خواسته‌هایش از سوی مدیران استقلال کوتاه نخواهد آمد. او چهره اخموی این روزهای تمرین استقلال است.

استراماچونی با وجود اولتیماتوم 48 ساعته ای که به باشگاه استقلال داده بود تا اوضاع را رو به راه کنند همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد در تمرینات حاضر می‌شود اما ادامه کار او با استقلال همچنان قطعی نیست و هرلحظه احتمال جدایی وجود دارد. در واقع استراماچونی ماندن خود در استقلال را منوط به اجرای خواسته هایش دانسته واز مسئولان باشگاه استقلال خواسته طی زمانی مشخص نسبت به جذب بازیکنانی که او از یک ماه پیش نام شان را به باشگاه داده بود اقدام کنند و گرنه او راهی جز جدایی پیش روی خود متصور نیست. تهدید های استراماچونی کاملا جدی است و سرمربی استقلال تلاش می‌کند پیش از شروع لیگ گارانتی های لازم درباره بهبود اوضاع را از مدیران باشگاه بگیرد و امیرحسین فتحی هم در نشستی که با مدیربرنامه های استرا داشته قول داده در راستای جذب بازیکنان جدید اقدام کند اما هیچ تضمینی هم وجود ندارد که مدیرعامل باشگاه استقلال توانایی برآورده ساختن خواسته های آقای سرمربی را داشته باشد. در این شرایط باشگاه استقلال یا باید منتظر جدایی استراماچونی در هر لحظه و یا در هر زمان باشد و یا اینکه خوشبین باشد که استراماچونی در این شرایط به کار ادامه دهد و شاید تا نیم فصل به مدیران باشگاه فرصت دهد تا در راستای جذب بازیکنان جدید اقدام هایی انجام دهند. اخیرا نیز شبکه اسکای اسپور ایتالیا گزارشی از وضعیت استراماچونی نوشته که نشان می‌دهد ماندن این مربی در استقلال به شروطی بستگی دارد و اساسا مشخص نیست که این مربی در استقلال دوام داشته باشد یا خیر. در این گزارش آمده: انتشار برخی گزارش‌ها درباره احتمال جدا شدن استراماچونی از استقلال هواداران را به جنب‌و‌جوش واداشته بود. پس از اعتراض‌‌هایی که آنها در خارج از دفتر مرکزی باشگاه استقلال انجام دادند، فتحی مدیرعامل باشگاه مصاحبه‌ای با رسانه‌های محلی انجام داد و گفت: «استراماچونی سرمربی ما خواهد بود. در نهایت جلسه‌ای میان طرفین با حضور فدریکو پاستورلو مدیر برنامه‌‌های استراماچونی از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شده که در آن سرمربی سابق اینتر به وعده‌های محقق نشده باشگاه در بازار نقل و انتقالات برای خرید بازیکنانی مانند درامه، پوچارلی، میلیچ و ترئو - در حالی که توافقات لازم برای عقد قرارداد با آنها صورت گرفته بود - گلایه کرده است. در این جلسه همچنین در خصوص نابسامانی‌های اخیر در ساختار مدیریتی باشگاه بعد از استعفای معاون ورزشی باشگاه (علی خطیر) و همچنین مساعد نبودن شرایط زمین تمرینی استقلال گلایه‌هایی از فتحی صورت گرفته است.»

اینکه آینده استقلال با استراماچونی به خوشی بینجامد مشخص نیست. اخم های مردایتالیایی این روزها در تمرین های استقلال کاملا مشهود است. او نمی‌خندد. هرچند که از ابتدای تمرینات تا امروز کمتر خنده را بر لب های او دیدیم اما لااقل استرا در روزهای آغازین همکاری اش با استقلال قدری آرام تر و بشاش تر بود اما این روزها جز اخم در چهره او چیزی پدیدار نیست.

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر