فوتبال ایران / شناسه خبر: 100645 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 02:22
|

خبرنگار ایتالیایی نزدیک به استراماچونی درباره علل ناراحتی سرمربی استقلال نکات تازه‌ای را یاد‌آور شده است. مارتزیو از ناکامی باشگاه استقلال در جذب بازیکنان مد نظر استراماچونی پرده برداشته و در این راستا به جزئیاتی اشاره کرده است. او در گزارش تازه خود چنین نگاشته:
«مهاجم فیورنتینا در یکقدمی ایران بود ولی باشگاه عقب نشست و راه به روی توافقات بسته شد. این یک عامل دیگر برای اختلاف بین استقلال و استراماچونی است. پشت پرده این اختلافات، نقل و انتقالات بوده است. مهاجم 36 ساله فرانسوی که از برنامه‌های فنی فیورنتینا و مونتلا خارج مانده بود، یک نشانه دیگری است که اختلافات بین باشگاه ایرانی و سرمربی ایتالیایی را مشهود‌تر می‌کند.
 مربی سابق اینتر، سیریل تیریو را برای استقلال می‌خواست و تمایل داشت از او و دیاباته به‌عنوان یک زوج خط حمله در سطح لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند. درخواست استراماچونی برای جذب تیریو شفافی بود و او به واسطه آمار 75 گل در 258 بازی سری‌آ در میان گزینه‌های اصلی قرار داده شده بود. تیریو در اودینزه هم سابقه کار با استراماچونی را داشته است.
 در هر صورت، علی‌رغم تمایل بازیکن فصل پیش فیورنتینا، باشگاه استقلال پس از یک پروسه طولانی عقب کشید. نکته مهم در این مورد این است که استراماچونی زمانی از این اتفاق خبردار شده که کار از کار گذشته بوده و باشگاه به دلیل فراهم نبودن بودجه کافی برای جذب این بازیکن، او را به خدمت نگرفت.
 تیریو به لطف مدیر برنامه مشهور ایرانی خود برای حضور در ایران چراغ سبز نشان داد اما بعد از اینکه توافقات انجام شد و باشگاه استقلال یکباره از جذب او عقب کشید، دیگر به نظر نمی‌رسد تمایلی برای حضور در ایران داشته باشد. این اتفاق بعد از مسئله درامه، میلیچ و پوچارلی که همین اتفاق برای‌شان افتاد و باشگاه با وجود موافقت بازیکنان، قرارداد را امضا نکرد، رخ داد.  این در حالی است که باشگاه استقلال با استراماچونی قرار گذاشته که 4 بازیکن خارجی جذب کند. حالا اوضاع کمی پیچیده شده و در عین حال یک قرار ملاقات بین فدریکو پاستورلو، ایجنت استراماچونی و مدیرعامل باشگاه استقلال خواهد بود تا درباره قرارداد سرمربی و کادر فنی استقلال مجدداً صحبت شود.

کلیدواژه
استقلال
captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر