پرسپولیس / شناسه خبر: 100630 / تاریخ انتشار : 1398/5/22 16:04
|

براندائو نیامد

در حالی که گفته می‌شد جونیور مهاجم مد نظر باشگاه پرسپولیس قرار است بامداد سه‌شنبه وارد تهران شود اما این بازیکن هنوز به تهران نیامده است.به نظر می‌رسد اگر جونیور قرار باشد به تهران بیاید تا آخر هفته راهی کشورمان خواهد شد و احتمالا عقد قرارداد با این بازیکن 24 ساله به هفته آینده موکول خواهد شد.بدین ترتیب این مهاجم فرصت بسیار کوتاهی تا بازی نخست پرسپولیس در لیگ برتر دارد و بعید است در این مدت وتاه حتی هماهنگی های اولیه را به دست بیاورد.

مرگ همبازی کالدرون

خوزه لوئیس براون که در فینال جام جهانی ۱۹۸۶ برای تیمش گلزنی کرده بود در سن ۶۲ سالگی درگذشت. در پی این اتفاق، گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس در توییتر خود نوشت:«آرزوی صبر برای خانواده و بستگانت می‌کنم. در آرامش بخواب.»گابریل کالدرون و خوزه لوئیس براون در یک تورنمنت با هم در تیم ملی آرژانتین به میدان رفتند که کوپا آمه‌ریکا ۱۹۸۹ بود که در آن تیم ملی فوتبال آرژانتین به عنوان سومی این رقابت‌ها دست یافت.

جشن رونمایی از پیراهن

با هماهنگی‌های صورت‌گرفته قرار است در مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس که احتمالا شنبه آینده برگزار می شود حدود 45 دقیقه هم وقت برای رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس صورت بگیرد. در این مراسم از پیراهن‌های پرسپولیس برای فصل آینده رونمایی خواهد شد که گفته می شود طرح جدیدی دارد.گفته می شد پرسپلیسی ها خواستار پیراهن سوم به رنگ خاکستری هم شده بودند که ظاهرا منتفی شده است.

کمال همچنان مصدوم

کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس این روزها زیر نظر کادرپزشکی دوران آماده سازی و عبور از مصدومیت خود را پشت سر می‌گذارد و امیدوار است با توجه به فرصت کم باقیمانده تا شروع لیگ، بتواند شرایط بازگشت به ترکیب را به دست بیاورد.کامیابی نیا این روزها با درد و مصدومیت از ناحیه کمر دست و پنجه نرم می‌کند و اقدامات پزشکی و تمرینات اختصاصی را دنبال می‌کند که باید دید برای جدال با پارس جنوبی جم مهیای حضور در ترکیب خواهد شد یا خیر.

حلالی تکذیب کرد

بعد از اینکهئ گفته شد ایرج عرب به خحاطر نتایج ضعیف تیم امید به کادر فنی این تی اولتیماتوم داده اسماعیل حلالی سرمربی تیم امید پرسپولیس گفت:« حلالی در اینباره می‌گوید:«ما از لحاظ نتیجه‌گیری خوب عمل نکردیم ولی بازیکنان در حال پیشرفت هستند و آینده خوبی در آنها می‌بینم. اینکه می‌گویند اخطار داده‌اند به ما و اولتیماتوم داده‌اند صحت ندارد و چنین صحبتی با ما نشده است.»

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر