پرسپولیس / شناسه خبر: 100619 / تاریخ انتشار : 1398/5/21 16:15
|

اولتیماتوم به مربیان پایه

پنجشنبه گذشته تیم امید پرسپولیس مقابل بادران با نتیجه سه بر یک شکست خورد.این چهارمین باخت این تیم در 5 هفته ابتدایی مسابقات امیدهای تهران بود و باعث شد تیم امید پرسپولیس با یک امتیاز در دو پله به انتهای جدول یعنی رده چهاردهم قرار بگیرد.بعد از این باخت گفته می شود مدیریت باشگاه پرسپولیس از طریق محمد پنجعلی مدیر آکادمی باشگاه به مربیان تیم های پایه اولتیماتوم داده  است. گفتنی است پشرایط تیم جوانان پرسپولیس هم اصلا جالب نیست اما این تیم ها به شدت با کمبود امکانات مواجهند و مربیان و بازیکنان رقم های ناچیزی از فصل قبل طلبکارند که مشخص نیست چرا باشگاه نمی تواند این بدهی ها را پرداخت کند.

احمدوند کنار گذشته شده

چند روز قبل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کالدرون دو مهاجم جدید و زیر 23 سال خود یعنی احمدرضا احمدوند و مهدی عبدی را کنار گذاشته اما از همان ابتدا مشخص بود این خبر در مورد عبدی درست نیست اما وقتی احمدوند در تمرینات شرکت نکرد مشخص شد احتمالا کالدرون این بازیکن را نخواسته است.البته گفته شده این مهاجم که سابقه حضور در استقلال را دارد به خاطر  اینکه هنوز نتوانسته کارت پایان خدمت خود را بگیرد در تمرینات حاضر نمی شود و دنبال حل این مشکل است.البته اگر موفق به حجل این مشکل نشود احتمالا از لیست تیم کنار گذاشته می شود.

کالدرون تکذیب کرد

با اینکه گفته می شد گابریل کالدرون به خاطر عدم دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس شاکی است اما این مربی آرژانیتین خبر فوق را تکذیب کرد:« چنین چیزی نیست. من تازه یک ماه است که به پرسپولیس آمده‌ام و طلبی از باشگاه ندارم. فقط بحث مهاجم خارجی بین من و باشگاه بود که این بازیکن هم قرار است این هفته به ایران بیاید.»

این مترجم هم نمی ماند

بعد از کنار رفتن سیف از مترجمی کالدرون حالا یک مترجم جدید به صورت آزمایشی در تمرنیات حضور دارد اما حضور این مترجم هم در این تیم قطعی نیست.جالب اینکه مربیان پرسپولیس که البته به زبنگلیسی آشنایی دارند از طریق برخی بازیکنان مثل سیامک نعمتی،علی علیپور و یکی دو بازیکن دیگر به سختی خواسته هایشان را به بازیکنان انتقال می دهند.گفتنی است مترجم تستی یکشنبه در مصاحبه کالدرون حاضر بود اما در جریان تمرین حضور نداشت.ظاهرا او یک مشکل شخصی دارد  در پرسپولیس ماندنی نیست.

تماشای تمرین از روی پل عابر پیاده

در حالی که تمرینات پرسپولیس طی حدودا 7 هفته گذشته در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شده از عصر امروز(دوشنبه) سرخ ها به ورزشگاه خیره عمل رفته اند.البته تمرینات طبق روال پشت درهای بته برگزار می شود و تنها هفته ای یک روز به روی هواداران و رسانه ها باز است.ظاهرا برای چند روز قرار است به منظور هوادهی چمن ورزشگاه شهید کاظمی تمرینات پرسولیس در زمین خییه عمل برگزار شود که البته با توجه به موقعیت این ورزشگاه خبرنگاران  هواداران از روی پل عابر بزرگراه شهید ستاری مجاور این ورزشگاه می توانند تمرین را به سختی تماشا کنند.ناگفته نماند پرسپولیس صاحب ورزشگاه مجهز درفشی فر هم هست اما ظاهرا نمی تواند از امکانات این مجموعه استفاده کند!

چهارشنبه بای با گل گهر

در ادامه بازی های تدارکاتی پیش فصل و با نامشخص ماندن  زمان شروع فصل تازه لیگ برتر پرسپولیس همچنان دنبال بازی‌های تدارکاتی مقابل تیم های لیگ برتری است.این بار گابریل کالدرون در چهارشنبه پیش رو شاگردان خود را از ساعت ۱۸ به مصاف تیم گل گهر سیرجان می‌فرستد. این تیم فصل گذشته با قهرمانی در لیگ یک به دسته برتر صعود کرد.

 

11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر