پرسپولیس / شناسه خبر: 100607 / تاریخ انتشار : 1398/5/19 16:15
|

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد حکم محرومیت این تیم از حضور تماشاگران، تعلیقی است و هواداران برای اولین بازی فصل جدید که برابر تیم پارس جنوبی جم انجام می‌شود، منعی برای حضور در ورزشگاه و تشویق تیم محبوب خود ندارند.

بخش حقوقی باشگاه در این ارتباط با توجه به بعضی مطالب انتشار یافته در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، تاکید کرد؛ هواداران پرسپولیس مشکلی برای حضور در ورزشگاه نخواهند داشت و در عین حال باشگاه در حال پیگیری احکام صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است.

در این ارتباط اعتراض باشگاه در تاریخ 23 تیر و ظرف موعد مقرر تقدیم شده است تا از طریق سازمان لیگ در اختیار کمیته استیناف قرار بگیرد. این اعتراض از طریق سیستمی به ثبت رسیده و باشگاه منتظر رسیدگی به آن از سوی فدراسیون است.

ظاهرا خبری که در سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر شده بودموب اشتباه رسانه ها و هواداران پرسپولیس شد تا اینکه عصر امروز سایت فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد  محرومیت پرسپولیس تعلیقی است.

در متن اطلاعیه سایت فدراسیون فوتبال آمده:« ر اساس رای کمیته انضباطی که در تاریخ 17 تیرماه از طریق سایت فدراسیون منتشر شده دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان به محرومیت تعلیقی از حضور تماشاگران خود در یک مسابقه محکوم شدند که در متن ابتدایی خبر منتشر شده اشاره ای به تعلیقی بودن این حکم نشده و در پی آن به همین صورت در کلیه رسانه ها منتشر گردیده است. پس از انتشار خبر ،روابط عمومی فدراسیون به سرعت حکم منتشره را اصلاح نموده و تعلیقی بودن محرومیت در خبر قید گردیده است.

با این وجود به دلیل اختلاف متن خبر با اخبار منتشر شده در رسانه ها متاسفانه سوء برداشتی در خصوص این اشتباه صورت گرفت.

سایت فدراسیون فوتبال تصویر نامه ارسالی به دو باشگاه را منتشر کرده و بدین ترتیب هواداران پرسپولیس منعی برای حضور در بازی ابتدای فصل تیم ان ندارند و تنها باید مراقب باشند چرا که با اولین اشتباه آنها این حکم از حالت تعلیقی بیرون می آید و اجرایی می شود.

11

captcha
تازه ها
بیشتر